Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek beszűkült a...

Szerintetek beszűkült a gondolkodásmódon, ha mindig ugyanarról a helyről rendelek pl pizzát?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam mind az 5 helyet a városba, de mindegyikkel volt valami, vagy túl drága, vagy a rendelést felvevő volt bunkó, vagy a futár, vagy mást hoztak, és van egy hely, ami a legolcsóbb, minőségben ugyanolyan mint a többi, viszont mindig kedves volt a futár, az is aki a rendelést felvette, és ha személyesen mentem oda se volt semmi gond.


1 éve mindig onnan rendelek ha úgy van, viszont sok ember szerint tök rugalmatlan vagyok e tekintetben.


2023. ápr. 16. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy bevált helyről rendeltem mindig, míg el nem cseszték a kaját és a kiszállítást. Ez nem rugalmatlanság, hisz kipróbáltad a többi helyet is, de nem voltak megfelelőek.
2023. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én is ragaszkodom a megszokott, jól kikísérletezett dolgaimhoz. Ha valami változik, nem úgy megy, akkor sincs nagy gond, nem pánikolok vagy kapok dührohamot, simán csak megszokás.


Szerintem ezzel nincs gond. Mindenkinek vannak kedvencei. Pl. ugyan azt az üdítőt iszod, van kedvenc fagyid, mindig ugyan abba a könyvesboltba jársz, egy márkához ragaszkodsz elektronikai cuccban, stb.

2023. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek eszel állandóan pizzát? Nem egeszseges
2023. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Én szeretek új dolgokat kipróbálni, de nyilván megvan az a hely, ami a fix és a favorit. Nincs ezzel baj. Bár én pizzát mostanában negyedévente egyszer, ha eszem.
2023. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
3-as, senki nem mondta, hogy állandóan pizzát eszik, csak simán funkcionális analfabéta vagy. De tök jó, hogy itt válaszolgatsz lelkesen. :D
2023. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
ha valami bevallt annal kell maradni. nem leszel attol intelligensebb okosabb jobb barmiben ha kaka helyrol rendeszl csak mert mas...
2023. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanonnan rendelek. Rendes, olasz típusú pizzát csinálnak, ahogy kell, nagyon jó tésztával, jó feltétekkel.
2023. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

„...sok ember szerint tök rugalmatlan vagyok e tekintetben”


Brutálisan ingerszegény lehet az a környezet ahol a pizzarendelés mikéntje az egyik kritériuma az ember megitélésének és ezt még szóvá is teszik...

2023. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Lényegtelen honnan, mert a pizza rendelés önmagában ostoba buta, primitív konzumidiotizmus, elkényeztett hülyegyerekek csinálják.
2023. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt addig nem gondolom beszűkültségnek, amíg ez nem párosul azzal, hogyha társaságban rendeltek és a többiek máshonnan akarnak rendelni, neked meg nincs elfogadható problémád azzal a hellyel, amit ők választottak (pl. gluténérzékeny vagy, és ott nincs gluténmentes - most mondtam egy példát), akkor hisztizel vagy megpróbálod őket leuralni.
2023. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!