Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy sokszor ha...

Miért van az, hogy sokszor ha ijesztőt álmodok mintha nem tudnám "befejezni" az álmot?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés, de sokszor előfordult nem csak mostanában, hogy ha ilyen ijesztő horror jellegű jelenettel álmodok akkor sose tudom úgymond befejezni az álmot és az ijesztő jelenetnél felriadok még ha nem is volt annyira rémisztő. Ma is ilyen volt. Mi lehet ennek a "tudományos" oka ha van? Lehet a tudatalattim tudja, hogy ez ijesztő és nem tesz nekem jót ha folytatnám az álmot ezért felriaszt vagy valami?

Ma olyat álmodtam, hogy volt a női főszereplő aki egy sószobrot nyalgatott, ami valahogy átváltoztatta volna őt valamivé de később derült ki, hogy démon lenne belőle és tükörben egyszer csak megjelent a nő képe mint egy túlzottan mosolygós eldeformálódott arcú rém. És kb ekkor ért véget az álom. Máskor meg nem igazán horror álom volt de benne volt az az ijesztő érzet mert valami hadi bunkerban voltunk ami elég szűkös volt és egy ponton nagyon rossz érzet fogott el és akkor ért véget az álom még ha nem is üldözött semmi.



2023. jún. 23. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a jo almok sem fejezodnek be soha..
2023. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked egy jó álom? Milyen egy álom, ami befejezett?

Mert konkrétan álomra csak akkor emlékszel, ha felébredsz belőle, tehát technikai képtelenség a befejezésére emlékezni. Azonban tűnhet úgy, hogy befejezett, ha számodra logikus vagy megnyugtató pontnál ébredsz fel.

2023. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem sajnos sokszor volt olyan hogy álomból álomba zuhantam.tehat az ágyamban ébredtem, azt hittem hogy felebredtem de nem és aztán párszor ismetlodott ez. Nagyon félelmetes volt mert valami rosszal álmodtam végig. Pl az egyikben örültem hogy végre felebredtem, a párom feküdt mellettem az ágyon, épp ahogy a valóságban, felült és elkezdett felmagasodni, eltorzulni félelmetes gonosszá. Hát nagyon para. Ez mitől van?

Amúgy régebben nekem segített az ima, imádkoztam és felebredtem. Olyan álmaim is voltak.

2023. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!