Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, és a...

16 éves lány vagyok, és a közösségi szolgálatomat szeretném befejezni a nyáron. Valakinek van valamilyen ajánlása, hogy hol töltsem az utolsó óráimat?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is írtam, ajánlásokat szeretnék kérni Budapesten. Most leginkább személyes tapasztalatokat szeretnék hallani, mert én is tudom csekkolni, hogy milyen helyek vannak ahova lehet menni, de most így az utolsó óráimat olyan helyen szeretném tölteni, amit szívesen csinálnék, és jól érezném magam és ti is ajánljátok személyes tapasztalatok miatt. Ha esetleg valaki szintén közösségi szolgálatokat végez a nyáron, és van kedve barátkozni, akkor szívesen beszélgetnék, és akkor mehetnénk együtt dolgozni. Előre köszönöm az ajánlásokat.

2023. jún. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Most leginkább személyes tapasztalatokat szeretnék hallani"


Megosztom szívesen - 1 percet nem pazaroltam az időmet ilyen hülyeséggel, lepapíroztattam apám tesójával akinek saját vállalkozása van és kész.


Jó szórakozást a 40 fokban a közösségi szolgálatvégzéshez ;)


-Egy Budapesti előkelő egyetemista Úriember 20/F

2023. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"olyan helyen szeretném tölteni, amit szívesen csinálnék, és jól érezném magam"

Akkor talán olyat kellene keresni ami érdekel és arra rákérdezni ismerősi körben, hogy volt e valaki. Mert ez kb tűt a szénakalzalban. Hiába mondom, hogy menj medencét takarítani, fogalmam sincs mit csinálnál szívesen.

2023. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kerületi házi segítségnyújtásban csináltam mind az ötvenet.
2023. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pesti vagyok, de az utolsó pár órámat menhelyi kutyák sétáltatásával fogom letölteni :D
2023. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem Budapest, Debrecenben csináltam az egyetemi könyvtárban egy osztálytársammal. Beraktak minket a pincébe és egy Excel táblába kellett felvinnünk régi iskolai dokumentumokat. Nem volt rossz, egyszerű feladat volt, a kánikulában kifejezetten jó esett a hűvös és békén hagytak minket. Hallgathattunk zenét, meg igazából bármit csinálhattunk, amíg dolgoztunk is kicsit. Amikor meguntuk a táblázatozgatást körbenéztünk, sorozatot néztünk. Még így is befejeztük másfél hét alatt az egészet és leigazolták a 45 órát, ami még hiányzott.
2023. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia nézd meg az egyboglya tábor weboldalat facebookjat. Pont veled egy idos ifi vigyazok vannak.
2023. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!