Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az exemmel?

Miért álmodok az exemmel?

Figyelt kérdés

Másfél éve történt a szakítás.. neki, és nekem is lett párom.

Nekem egészséges kapcsolatom van, ahol szinte időm sincs rajta gondolkodni, ő a városból elköltözött a barátnőjéhez, így esélytelen látnom vagy bármi, amitől összefügghetne hogy vele álmodok.

Kb 1-2 hónapja álmodtam vele elsőnek, az is kb 2 alkalommal volt, utoljára pedig 2 nappal ezelőtt álmodtam vele hogy kibékültünk és újrakezdjük az egész kapcsolatunkat..

Nem képzelek bele semmit, csak felkavaró számomra.

Előre köszönöm a válaszokat!

És kérek mindenkit hogy normális válaszokat írjatok..!


2023. jún. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A leírásodból olvasom ki, hogy összességében a következő történt:

Kapcsolatban vagy, és eszedbe jutott az exed.

Érthető, hogy felkavart, de nem kell nagyobb jelentőséget tulajdonítanod ennek. Ez is az életed része volt, es most valamiért nosztalgiázik az agyad. Egy egészséges kapcsolatban is lehetnek apró hibák, amik miatt elvágyódsz. Azzal esetleg segítheted magad, hogy megvizsgálod most mi hiányzik neked, ami akkor vele megvolt. Esetleg beszéld ki egy jó barátodnak az álmaidat, akár a párodnak (ha nem féltékeny típus), hogy megkönnyebülj.

2023. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha úgy nézzük, mióta kapcsolatban vagyok azóta nem gondolkoztam az exemen, sőt nem is jut eszembe azóta.

De köszönöm a válaszod

2023. jún. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, értettem elsőre is. Viszont tulajdonképpen az álmaid is nem tudatos működések, mint a gondolataid. Ilyen értelemben neked kb. két hónapja eszedbe jutott az exed.
2023. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valòszinû, hogy még mindig nem felejtetted el.
2023. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem felejtettem volna el akkor nem lenne kapcsolatom
2023. jún. 24. 09:55
 6/6 anonim válasza:
100%
Pusztán azért, mert tudat alatt vagy tudatosan gondolsz rá. Lehet, hogy először úgy tűnik túltetted magad rajta, de talán van valami ami még mindig zavar vele kapcsolatban.
2023. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!