Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Annyira rosz volt!

Blanku kérdése:

Mit jelent? Annyira rosz volt!

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a barátom és az anyukája mentünk valahová és át kellett kelni a fojon.Ők át tudtak menni de én mikor mentem át meg mart egy kigyó,és rendesen éreztem ahogy meghalok,meg minden.A barátom kezét érezem ahogy próbál menteni de nem sikerült. Ez mit jelenthet?segitsetek kérlek
2010. okt. 12. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Többet kellene nyelvtan órákon figyelned.


Komolyan!

2010. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit,rossz álom.
2010. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
URISTEN MEG FOGSZ HALNIIIÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Szoros a kapcsolata az anyjával és őt inkább választaná mint téged. Én rögtön erre gondplnék.
2010. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz,hogy erre rá jöjjön valaki nem kell álmodnia{-_-'}
2010. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ők jobban figyeltek helyesírás- és nyelvtanórákon, ezért ők át tudtak menni, téged pedig megmart a nyelvtantanárod kígyó képében! :(
2010. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirási hibákért,de szerintem nem azért tesznek fel itt kérdéseket az emberek,hogy csúfolják őket hanem,hogy választ kapjanak rájuk!
2010. okt. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!