Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rosz a kisugárzásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rosz a kisugárzásom vagy mi?

Figyelt kérdés
Mintha láthatlan lennék nem csak a nők, de az emberek is átnéznek rajtam vagyis inkább észre sem vesznek. Sőt néha azt érzem, hogy kifejezetten taszitom az embereket. Nem vagyok ocsmány, ápolt vagyok (szóval nem a testszagom riasztja el őket:P) átlagos emberke vagyok. Tény, hogy nem vagyok egy cirkuszi bohóc, aki a társaság középpontja és mindenki figyelmét magára vonja. De attól még van humorom, kedves vagyok, közvetlen azokkal az emberekkel, akik érdekelnek. Elég nagydarabb, karakteres ember vagyok szóval lehet, hogy megriasztom a nőket ezzel? Nem tudom mire gondoljak. De lassan már úgy érzem magam, mint egy leprás, akit mindenki messziről elkerül. Valahogy senki nem akar. :(
2011. nov. 4. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat számit hogy te mit gondolsz maggadról.Legyen egy kis magabiztoságod.Legyen saját véleményed , és mutasd meg hogy nem fügsz másoktol, az emberek szívesebben vannak olyan személyel akinek van önbecsülése,célja. Próbáld mutatni, éreztetni a jó tulajdonságaidat.
2011. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Legyen saját véleményed , és mutasd meg hogy nem fügsz másoktol, az emberek szívesebben vannak olyan személyel akinek van önbecsülése,célja"


Ez mind megvan. Sőt általában beképzelt, nagyképű, kötekedő embernek tartanak, mert elmerem mondani a véleményem mindenről és van értékrendem, ami szerint élek. Pedig egyáltalán nem vagyok beképzelt.

2011. nov. 4. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég hasonló cipőben járunk. Engem a legjobban az bosszant hogy ha jön valaki szembe velem, sose kerülki, ha nem kerülnem ki őket akkor simán belém jönnének. Pedig én se vagyok kis ember. Nők sem vesznek észre pedig elég sokat beszélek társaságba. És még kedves és intelligens is vagyok lány barátaim szerint. És nem értik hogy nincs senkim.
2011. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 menta34 ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy te kiket nem veszel észre, te kiken nézel át. Lehet, hogy arányaiban magas a léc, nem vagy olyan okos/értelmes/jópasi mint amilyen okos/értelmes/jó nőt vagy hajlandó észrevenni :)
2011. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fizikálisan azért észre vesznek. Mondjuk ilyen nincs, hogy nekem jönnek. Inkább a személyiségemet veszik semmibe. Vagy mondjuk, ha valamit közösen kell csinálni és megkérdezik mindenki véleményét, akkor mindenkit megkérdeznek, de én mintha ott se lennék vagy rendszerint én vagyok az utolsó. Vagy, ha elmondom valamiről a véleményem akkor az van, hogy "megfagy a levegő. ja. aha. oké", utána mintha mi sem történt volna, teljesen nem érdekel senkit. Ha beleszólok egy beszélgetésbe, akkor egyenesen kiabálnom kell, hogy észrevegyék, hogy én is belebeszélek, máskülönben semmi. Engem ez nagyon idegesít. És hiába a magabiztosság.
2011. nov. 4. 12:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem válogatok szinte egyáltalán külsőre, és belsőre is csak alap elvárásaim vannak..
2011. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Gondolkozz el azon, hogy te kiket nem veszel észre, te kiken nézel át. Lehet, hogy arányaiban magas a léc, nem vagy olyan okos/értelmes/jópasi mint amilyen okos/értelmes/jó nőt vagy hajlandó észrevenni :)"


Észre szoktam venni mindenkit. :) Már csak jólneveltségből is figyelek rá, meghallgatom, stb. Ha nem érdekel, amit mondott, akkor elmondom, hogy én hogyan látom és miért nem fogadom el azt, de attól még emberszámba veszem. :)

2011. nov. 4. 12:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Régen nekem is sok ilyen barátom volt, de most már nem ilyen emberekkel veszem magam körbe. Gondolkozz el azon hogy nem veled van a baj, hanem a barataiddal.
2011. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kicsit paranoiás vagy szerintem. Senki nem vesz észre? Ezt szerintem az összes körültett lévő ember elmondhatná magáról az utcán, mert ugye akik nem ismerősök, nem fognak egymáshoz oda menni beszélgetni, és még mások szemébe belenézni sem feltétlenül! Lehet hogy ez kicsit meglepő lesz számodra, de a nők nagy része akkor sem megy óda egy férfihez ha azt kifejezetten helyesnek/jóképűnek gondolja, de ez valójában fordítva is igaz, mert sok szép szingli nő is van, akiket meg a férfiak nem mernek leszólítani, mert azzal ugye sokan nem számolnak hogy mindenki ugyan olyan ember, attól függetlenül hogy ki, kinek mennyire tetszik., ugyanakkor az is igaz hogy, mindenki egy "külön világ" tehát biztos van olyan nő is aki azt gondolná rólad hogy milyen ronda vagy, de egy másik nő, aki lehet hogy sokkal jobban tetszene neked is, és ő meg azt gondolná hogy milyen helyes és vonzó vagy, szóval... de jegyezd meg! Olyan férfi nem létezik akivel az összes nő össze jönne és ez persze fordítva is igaz!


22/f

2011. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kisugárzás mint olyan nem létezik, tehát az nem lehet a gond. Valszeg mégiscsak csúnya vagy, mert ez az egyetlen dolog, ami minden nőt elriaszt.
2011. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!