Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért állmodtam ezt? Ugye...

Miért állmodtam ezt? Ugye semmi rosz?

Figyelt kérdés

Ma este ezt álmodtam, hogy apám haldoklik. Nem tudom, hogy miben. Valahogyan a történet közepébe csatlakoztam be. És minden olyan tiszta volt. Tisztán láttam a tárgyakat, az arcokat és tisztán hallotam a hangokat. Én itt feküdtem az ágyamon apu meg mellettem ültt a fotelemben. És én nagyon-nagyon sírtam. Ő meg nyugtatgatott. És átöleltem, emlékszem, hogy a melkasába furtam a fejemet, és akkor is csak simogadta a hátamat. Aztán lementem a konyhába (le a lábcsőn! Láttam a lépcsöket) ott volt anya. Ő nem vigaztalt. Ő olyan... merev volt... Aztán monta, hogy mennyek vissza apához mert apa fél. Nem értettem: apa fél? De addigra már apa is lejött (hallottam a lépteit). Én meg mondtam neki, hogy menyünk vissza és feküdjön le a helyemre. Mondtam, hogy ne haragudjon, hogy előbb csak úgy sirtam, meg sírtam. Aztán felmentünk.Én felráztam a párnámat.....

És ennyi. Eddig van meg. Ööö... Tesóm telefonja felcsörgetett. :(

De ugye semmi komoly?

Sokat gondolkodom azon milyen is lenne ha meghalnának? Hiányoznának-e? Ugye apum nem fog meghalni? Fogok még ilyet álmodni?

15/L


2010. máj. 30. 17:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah: és amikor felmentün én meg felráztam a párnáját, akkor közben azt mondogatdam, hogy feküdjön le mert Ő a beteg, és ha fekszik akkor hamarabb meggyogyul. Közben meg tudtam, hogy nem fog. De ezt nem akartam még magamnak se elismerni. És úgy rémlik minta apa erre a kijelentésemre mosolygott volna. Olyan lemondó-fanyar-szertlek mosoly volt ez.
2010. máj. 30. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj.

Viszont anyukádnak apukádnak jó a kapcsolata?nem szoktak sokat veszekedni?Főleg úgy hogy te úgy érzed hogy anyukád ok nélkül bántja apukádat?Vagy legalábbis leginkább apukádnak adsz igazat?

Ha igen,akkor sztem ezt álmodtad meg.Ugyanis nézd:apukád haldoklik,de nem tudod hogy miben.Ha úgy van ahogy írtam,akkor egyre rosszabbul viseli valszeg az otthoni helyzetet úgy érzed.Anyukád pedig azért volt közömbös,mert ő piszkálja apukádat és úgy érzi neki van igaza.Te így látod a helyzetet.

Sztem mindig az érzelmeinket álmodjuk meg,csak átvitt értelemben.

2010. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh. De. Gyakorlatzilag elmondtad az életem egy részét.

Anyám egy házisárkány. Főleg velem meg apummal. Én meg egy apuci-pici-lánya vagyok. Anyumat, hmmm... lehet, hogy gonosz de nem nagyon szeretem. Apumal meg mintha egy agyunk lenne. Néha elő fordul, hogy Ő sem tudja mitől érzi magát nyomuttul én meg rögtön tudom mire van szüksége, hogy jobb kedve legyen.

Szóval lehet, hogy csak ennyi. De akkor ez edig miért nem jött elő? Úgyértem ez pici korom óta így van. Miért csak most?

15/L

2010. máj. 30. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Talán minél idősebb vagy annál jobban átérzed az otthoni helyzetet.Így talán te is egyre kevésbé birod,egyre jobban megvisel.
2010. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!