Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom? Nemhosszú len.

Furcsa álom? Nemhosszú len.

Figyelt kérdés
Arról van szó ha alszok és megfordulok (egyik oldalról a másikra) vagy ijesmi akkor így mintha zuhannék. Nagyon félelmetes és nagyon félek tőle. gyakran szokott lenni régebben olyan heti 2x de most megint előjött. Tehát mintha zuhannék nagyon rossz és sokáig tart segítsetek hogy tudnám azt kikerülni? 14/f
2010. okt. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak fekvésnél és az egyik oldaladnál fordul elő egy orvosi vizsgálat,meg amúgy is:)
2010. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én akkor éreztem azt,mikor nem tudtam elaludni és nagyon próbáltam,és úgy éreztem,hogy zuhanok(pedig meg se mozdultam),aztán mindig kinyitottam a szemem mert rossz érzés...Tudom mit érzel.Csak akkor fordult elő velem és bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam-mert arra a választ nem tudom-de gondoltam talán véleménnyel előbbre jutsz.
2010. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az régen nekem is volt nagyon furcsa érzés volt teljesen olyan mintha zuhannék, utánajártam és ilyenkor a tested annyira pihen,hogy azt hiszi szinte már nem is élsz.Ilyenkor felkéne riadnod és rugnod egyet reflexből ekkor érzékelteti az agy ,hogy még élsz.:)
2010. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fura mi?
2010. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja igen fura és igen rúgok eggyet felkelek félálomba de nemkelek fel eléggé furcsa:D azért kösz a válaszokat
2010. okt. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!