Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történt? Hogy került oda?...

Mi történt? Hogy került oda? Miért?

Figyelt kérdés

Az álmom igazából lényegtelen, de azért elmesélem. Barátaimmal szerepeltünk egy horrorfilmben. Igazából nem is szerepeltünk benne, csak megtámadott minket a gyilkosa, Freddy a Rémálom sorozatból. A lényeg: megvágott a karomon, eléggé vérzett. Itt riadtam fel. Iszonyatosan csípett, mart, égett a kezem vagy fél óráig, nem tudtam visszaaludni. Eléggé megijedtem, így átmentem anyuhoz - apu éjszakás volt. Nagyon féltem valamiért, szorongtam. Reggel a világosban látom, egy óriási karc van rajta, és még mindig fájt. Ez mi? Miért? Mitől? Köszönöm előre is!

16L


2010. okt. 12. 21:14
 1/8 anonim válasza:

Lehet,hogy este véletlenül megkarcoltad alvás közben valamivel magad.Lehet,hogy annyira beleélted magad az álmodba,hogy a körmöddel megkarcoltad.

Vagy az is megeshet,hogy előtte való nap csináltad és nem vetted észre.

Ne parázz. :)

2010. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alvajártál ,valamit kárt tehettél magadban miközben álmodtad. Furcsa lehetett , de ne aggódj a seb miatt lehet h igaza van az előzőnek. =]
2010. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
műkörmöm van, magam nem tudom megkarcolni. ágy körül igazából semmi sincs,alatta is szőrös szőnyeg, meg az ágy sem fa. alva járni biztos nem jártam, mert mikor lefeküdtem be volt csukva az ajtó, mikor felkeltem akkor is, azért ilyeneket nem tudnak az alvajárók szerintem :D a kezemen pedig észrevettem volna egy csaknem 20centis karcot úgy gondolom. eléggé furcsa..
2010. okt. 12. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy, kettő, Freddy érted jő,

Három, négy, az ajtót zárd be észnél légy,

Öt, hat, a kereszt nem óvhat,

Hét, nyolc, ébren forgolódsz,

Kilenc, tíz, többet el ne aludj bíz

2010. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy megcáfoljalak egy alvajáró simán képes kinyitni meg becsukni az ajtót XD (tapasztalat)...pl én kisétáltam az ajtón kitekert lábbal el a nappaliig és vissza aztán lefeküdtem hnap pedig a szüleim mesélték h járkáltam =S ... kicsit para..de visszatérve a sebre..foggalmam sincs akkor hogy került oda. Sajnálom de jobb tippem nincs =/
2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj de vices vagy utolsó előtti :) nem Freddy-n van a hangsúly, szeretem az összes filmet, de maga a karakter nem ijeszt meg, nagyon komáltam, szerintem vicces. alvajárás... hm, nem tudom. sosem volt még ilyen :/ köszönöm a válaszokat :)
2010. okt. 12. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, de jópofa :P
2010. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis :)
2010. okt. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!