Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lefeküdtem a barátomal...

Tegnap lefeküdtem a barátomal és történt egy kis gond nem védekeztünk de ki vette mikor ment elfele de mégse pont akkor és nem tom hogy most került e belém sperma menyi az esély hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Sziaztok tegnap lefeküdtem a barátomal és történt egy kis gond nem védekeztünk de ki vette mikor ment elfele de mégse pont akkor és nem tom hogy most került e belém sperma menyi az esély hogy terhes leszek?
2011. febr. 13. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van rá esély.Függ attól is,hogy mikor volt peteérésed,de esély az van rá! Vegyél esemény utáni tablettát!
2011. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Holnap (legkésőbb) nőgyógyász és esemény utáni tabletta. Na meg fogamzásgátló. Ha fiatal vagy (nem írtad a korodat) szólj anyukádnak, mert nélküle nem vizsgálnak. Ha tini vagy, keress meg a egy tini ambulanciát. (nem tudom, néhány helyen szülő nélkül is felírják az esemény utánit) Az unokahúgomnak három éve kellett, akkor 5000 Ft körül volt. Nem tudom,hogy mindegyik ennyi-e, de neki ennyibe került.
2011. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, megszakított közösülésnél a teherbeesési esély 25%. én így olvastam.
2011. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Január 24-én volt Kiszámolnád nekem
2011. febr. 13. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:

ezzel a technikával (megszakítás) rögtön 20% eséllyel iddítasz. Erre jön az, hogy lehet, hogy több kis fickó is beszabadult. Olyan 40%ra tippelek. Eseményutáni. Most!

Könyörgöm, védekezzetek! Gumi párszáz forint, és mindjárt 1% lesz a teherbeesés esélye. Ha ki is veszi, mielőtt elmegy (gumival) akkor 0,05%

2011. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egész jó esélyeid vannak most. Túl jók.

Ha szexszelni akarsz, az alapvető dolgokkal tisztában kell lenned. Legalább azt tudd kiszámolni, hogy ha tudod az előző mensid időpontját, hogy mikor lehet kb. peteérésed, azért ez nem akkora varázslat ám matematikailag (hozzáadsz durván 14-et és tataam). A tanulság: Védekezz!

2011. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. a megtermékenyüléstől számítva tíz nap is lehet, mire a petesejt beágyazódik.

Sajnos a menzesz sem 100%, nekem háromszor jött meg, miközben terhes voltam. Most két éves a fiam. Jelenleg 8 hetes vagyok, a múlt hetet végigvéreztem pénteken dokihoz mentem, minden rendben van a kis lurkóval.

Teszt már kimutatja. a patikában egy ezres körül van. Reggeli vizelettel csináld!

2011. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké félreolvastam. a teszt még nem mutatja ki. ahoz pedig, hogy valaki is kiszámolja neked, kell az is hogy hány napos a ciklusod. (nekem 25)
2011. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
22napos!
2011. febr. 14. 09:14
 10/13 anonim válasza:
Hú azért elég laza vagy, ahhoz képest, hogy milyen régen történt...Én már tuti szaladtam volna rögtön a dokihoz, meg az első helyen megvettem volna egy esemény utánit, ahelyett, hogy gyakorin várjak arra, hogy valaki számolgasson nekem...Legalább a felelősségét próbál már meg felvállalni a dolgoknak, ez nem játék. Meg jó lenne,ha rászánnátok egy kis pénzt a biztos védekezésre, nem számolgatni kell, meg kihúzni, mint a középkorban, aztán meg idegeskedni, hogy jaj akkor terhes vagyok-e vagy nem. Ha a szexhez elég felnőtt vagy, akkor ahhoz is legyél elég felnőtt, hogy bele tudj gondolni a következményekbe!!!
2011. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!