Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy nagy...

Azt álmodtam, hogy nagy bőrdarabokat vágtam le a combomról. Kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
Alapból nem tulajdonítanék ennek nagy jelentőséget, főleg, hogy nem is volt realisztikus, de mivel vagdostam magam és amióta nem, azóta is bántani akarom magam, csak még éppen vissza tudom tartani magam, nem tűnik jó jelnek ez az álom... Mit gondoltok? Nincs semmi jelentősége vagy azért nem ártana majd jelezni a pszichológusnak, ha eljutok oda?

2023. jún. 30. 13:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha akarod elmondhatod a pszichológusnak.

Lehet az is hogy mivel nem vágdosod magad de akarod ezért az álmodban ez megtörtént

2023. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet. De míg a valóságban ugye vonalakban vágom magam, az álmomban egy tenyérnyi darabot vágtam le a combomból, szóval a valóságnál lényegesen durvább volt.
2023. jún. 30. 14:06
 3/4 anonim válasza:
100%

Igen gondoltam hogy nem darabokat vágsz le. Csak ugye mindig elfojtod a dühödet ezért nem vágdosod magad, addig álmodban minden eszedbe jut és a régebbi dolgok feszültségét egyszerre vezeted le az újjakkal.


Az álom csak álom, nem valóság

2023. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első probléma ott kezdődik, hogy ez nem ezotéria.
2023. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!