Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejbőröm nagyon viszket a...

Fejbőröm nagyon viszket a tarkóm felett, kapargatom, és kis bőrdarabok jönnek le róla, mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
Viszketés elleni sampmt használok, érzékeny fejbőrre,a bőrgyógy.kénes sampont javasolt, de nem jó,mivel kenjem?Másnak van ilyen tapasztalata, mi jó viszketés ellen.3 naponta mosom, és nem vagyok tetves.
2016. szept. 8. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vált be amit a bőrgyógyász ajánlott, akkor menj vissza hozzá és addig járkálj oda, ameddig megfelelő kezelést nem kapsz rá.
2016. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat esetleg valakinek,mi vált be?
2016. szept. 8. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a T-Gél Total vált be, de ez nem azt jelenti, hogy neked is fog, mert lehet, hogy nem is ugyanaz a problémánk.
2016. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem ez saját tapasztalat volt, igaz más volt a problémám, de állandóan felírtak valami kencét, ami nem hazsnált és addig jártam vissza, ameddig megfelelő kezelést nem kaptam.
2016. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el hajgyógyászhoz, az okát kell felderíteni és aszerint kezelni.
2016. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huha, nekem akkor volt ilyen, mikor a gyerek fejtetut hozott haza az ovibol. Az egesz csalad vakarozott, hetekig kenegettuk tetuirto hajszesszel a fejborunket. Mondjuk egy kezelestol elmult, de sokaig kellett hasznalni, nehogy visszakapjuk.
2016. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy magat a tetut nem is lattam szerencsere (nem birom az ilyesmit nagyon), csak ilyen kis feher cuccokat, a serkeket.
2016. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alapjáratban is érzékeny száraz,korpás a fejbőröm.Nem tetű. Már nincsenek kisgyerekeim, akik hazahoznák, én meg tuti nem vagyok az.Én psoriasisra,vagy ekzémára gondoltam.
2016. szept. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!