Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hónapja vesztettem el nagyapám, azonban mielőtt elment, amputálták az egyik lábát a combjáig. Ekkor már nem találkozhattam vele... Eddig egyszer álmodtam vele, egészséges, boldog volt, buliztunk épp.

Ma reggelre pedig épp ennek az ellenkezőjét álmodtam. Itthon volt az ágyban, kezek és lábak nélkül. (Leesett az ágyról, nagymamám vette fel a földről). Igen, azért írom így, mert nagyon kicsi volt a teste, mint egy kisbaba felső teste kb.

Sokat gondolok rá, hiányzik, de az efféle álmoktól mindig tartok...ilyen még speciel nem is volt.


Ti mit gondoltok?

Olvasok az interneten mindent már...

Megeshet, hogy csak egy szimpla az agy által kreált álom?


Köszönöm!



2023. júl. 2. 05:23
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Azt jelenti, hogy nem aludtál elég mépyen, ezért emlékszel rá, hogy miket álmodtál össze!
2023. júl. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!