Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miket jelenthet ez az álom?...

Miket jelenthet ez az álom? Fehér mák, lent több.

Figyelt kérdés

A barátnőm szüleinél voltam. Amúgy a valóságban nagyon régen voltam náluk.


A bnőm apja hozott egy tálkát, amiben kis fehéres-halványsárgás magok voltak. Kérdeztem, hogy az milyen mag, azt mondta, hogy mák.


Kérdeztem, hogy miért ilyen a színe és közben szégyelltem magamat, hogy még ezt sem tudom.


Úgy rémlik, hogy válaszolt, de nem tudom, hogy mit mondott.


Aztán az még furcsa volt, hogy vagy a bnőm anyján vagy apján fürdőköpeny volt.


Az egész jelenet a konyhában játszódott.


Az asztalon pedig az én hajszárítóm volt.



2023. jún. 30. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szembesülsz egy olyan dologgal, amit rossznak gondolsz, ellenkezik az elveiddel (ez a mákot jelképezi), ugyanakkor a környezetedben sokan élnek vele. Ez lehet egy káros szenvedély vagy egy illegális-félig legális pénzszerzési lehetőség. Az, hogy fehér a mák, jelzi azt, hogy van egy olyan csavar, olyan tulajdonság benne, ami miatt a dolog ártalmatlannak tűnik. Az, hogy a dolog a konyhában játszódik, titkot jelent, hiszen itt készülnek a dolgok, amiket sokan nem tudnak. Hogy a barátnőd anyján és apján fürdőköpeny volt, jelzi, hogy ez már ezeknél az ismerősöknél egy rég bevált dolog, és nincs mit szégyenkezniük miatta.
2023. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2023. júl. 2. 19:17
 3/3 A kérdező kommentje:
2023. júl. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!