Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy előre megálmodtál valamit?

Figyelt kérdés
Szóval álmodtál valamit és pár nap/hét/év múlva megtörtént.
2010. okt. 13. 10:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, nem is egyszer. Megálmodtam, hogy másnap én fogok felelni a suliban.:)
2010. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Rám a családban nagyon sokan mondják,hogy boszorkány vagyok,mivel nagyon sokszor megmondom,hogy mi fog történni.Le is irok párat.Lehet nem fogjátok elhinni,de a lényeg ,hogy én tudom,hogy igaz.Az egyik eset akkor történt amikor nagyapám meghalt..rá kis időre álmodtam vele,hogy elvitt nálla és mindig utalt a szekrényre..másnap mondtam anyumnak ,hogy mit álmodtam.Akkor hétvégén elmentünk nagyimhoz és kérdeztem,hogy mi van azzal a szekénnyel?Ő akkor mondta,hogy abba voltak nagyapám ruhái és,hogy mindet kidobta.A történtek után kis idővel ismét álmodtam vele,akkor éppen azt,hogy le volt szakadva a sirja.Mi rendszeresen jártunk akkoriba ki a temetőbe hozzá.Akkor láttuk anyummal ,hogy valóban le van szakadva a sirja.Egyer volt ,hogy anyummal álmodtam valami rosszat,már nem emlékszem,hogy mire.De akkor mondtam neki reggel.Mondtam,hogy vigyázzon,mert valami rossz fog történni vele.Aznap mikor ment dolgozni délután,fel is hivott telefonon,hogy menjek utána,mert rosszul lett a buszon.Akkor sirva is fakadtam,nagyon megilyedtem.Volt olyan másfél éve,hogy láttam a fekete macskámat,ami nagyon öreg volt már.Láttam rajta,hogy nagyon beteg már.Akkor délután mindig engem nézett.De sajnos azon a délutánon láttam utoljára.Akkor éjjel álmodtam vele.Abbol következtettem ki,hogy elment meghalni.Volt olyan is,hogy a nagyanyámmal álmodtam,azzal amélyk már nem él.Azt álmodtam ,hogy jött le egy lépcsőn és latszott rajta,hogy őrült,bolond.Akkor ráugrott apám hátára.Másnap éreztem,hogy valami rossz fog történni.Hát akkor apám nagyon be volt rugva és leboritotta a szobámba a vitrines szekrényt.Apám amugy alkoholista és nagyanyám,az ő anyja is az volt.Sok ilyen dolog történik.Nagyon sokszor megérzem ,hogy mi fog történni.Lehet hülyeségnek látják mások,de mindent átélni illetve tapasztalni sokkal másabb.
2010. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen és ezt az agyad ki kalkulálja hogy az előz tetteidből mi fog történni veled sokszor velem is szokott ilyen lenni valami megtörtéin valami nem!
2010. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen.

Pl.:amikor megismerkedtem egy sráccal,(a sráccal másvalaki akart járni,nem én)azt álmodtam hogy egy idő után egymásba szerettünk és hogy jártunk.És valóban így lett azóta is 1ütt vagyunk(több mint 4éve).

2010. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen múlt héten azt álmodtam,hogy kaptam egy egyest és észrevettem valamit,hogy rosszul javított a tanár és 2-es let,nos ugyan ez megtörtént de hármas lett :)(a valódi életben lett 3-as:)
2010. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt, hogy egy néger fazon Brooklyn-ból el akarja adni nekem a CD-jét egy coop előtt. Ő játszik rajta meg minden. Dumáltam vele, kérdeztem, mit keres itt a vadkeleten, azt felelte: I'm spreading rock n' roll!!!


Aztán egyszer hónapokkal később elmentem valami ismerőssel egy Lord Bishop koncertre. Na ő egy benga néger az usából, nem brooklyni, de a kérdésemre, hogy mit keres itt a vadkeleten, azt mondta: I'm spreading rock n' roll! Lehidaltam :)

2010. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez a néger zenész nagyon jó :-)
2010. okt. 13. 22:25
 8/12 anonim válasza:
Pl tegnap azt álmodtam, hogy amikor ma elmegyek a kedvenc éttermembe, akkor találkozni fogok álmaim pasijával, és a lakásán kötünk ki. És ma álmaim pasija ott kérte el a számom:)
2010. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:11


hát ez kemény.


Egyébként velem is történtek hasonlók.

Még gimis voltam azt álmodtam, hogy az osztállyal egy börtönbe mentünk körülnézni hogy mi történik ott.

Rá 2 hétre beharangozta a tanár, hogy gyerekek az egyik osztálytársatok anyukája jóvóltából aki egy börtönbe dolgozik, bepillantást nyerhettek e pécsi börtönbe hogy miként élnek ott a rabok.

Ledöbbentem. Ez olyan abszurd, egy gimnazista osztály börtönbe "tesz tanulmányi kirándulást"? Nem mindennapi ráadásul kozmetikus osztály voltunk...

2010. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Ezen a héten végig megálmdtam, mi fog történni. :)
2010. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!