Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy rákos...

Azt álmodtam, hogy rákos vagyok, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

A mai nap elég össze-vissza álmom volt, az viszont megmaradt belőle, hogy agydaganattal diagnosztizáltak az álom vége felé. Egy kicsit hipochonder vagyok néha, úgyhogy volt, hogy gondoltam már ilyen betegségekre. Lehet az álomnak bármi valóságalapja?


16/F



2023. júl. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok általában nem a jövőt jósolják meg, nem figyelmeztetnek olyasmire, amit alapvetően nem tudsz.

Hanem az ébren ért benyomásaidat, gondolataidat dolgozzák fel. Vagyis ha ébren már eszedbe jutott ez a lehetőség, akkor az álmod csak feldolgozza ezt.

2023. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%
Azt, hogy aludtál.
2023. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ez tényleg szimplán az miatt volt, hogy nagyon rápörögsz a betegségekre a mindennapokban. Nyilván ha sokszor az egészségeseden aggódsz, különböző betegségekbe "éled bele magad", akkor nem csoda, ha az az álmodban is meg fog jelenni ez az egész.
2023. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Most visszaolvasva, van pár hiba a válaszomban, elnézést azért, fáradt vagyok, de szerintem azért érthető mit akartam. :D
2023. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!