Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehetett az, hogy a...

Miért lehetett az, hogy a testvérem halála után közel 1 évig nem álmodtam? Nem ezotéria, álomfejtés; tudom, hogy mindenki szokott álmodni, nem is az a kérdés, hogy mit jelenthet az adott álmom. Az egészségügyi oka érdekelne.

Figyelt kérdés

Régen szinte minden nap álmodtam, vagy emlékeztem rá, vagy csak tudtam, hogy álmodtam valamit.

A tesóm halála után majdnem egy évig egyáltalán nem álmodtam (gondolom nem emlékeztem, hogy álmodtam volna)

Semmi nem változott az adott éjszaka előtti és utáni napokban, hetekben. Egyszerűen addig nem álmodtam, azóta néha álmodok.

Nyilvánvaló, hogy nem úgy érzek most, mint a halálakor, de ugyanúgy érzek, mint 6-7 hónappal később.


2021. nov. 27. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberek akkor emlékeznek valamilyen szinten az álmaikra ha mélyen és nyugodtan alszanak.

Egy hozzánk közelálló ember elvesztése tudat alatt is nyomaszthat és így nem könnyű nyugodtan aludni.

Őszinte részvétem.

2021. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!