Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet ha ezt álmodtam...

Mit jelenthet ha ezt álmodtam a pszichológusommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Holnap megyek negyedjére, nagyon kedves, szimpatikus. 18 éves lány vagyok. Azt álmodtam, hogy nem tudott új időpontot adni és azt mondta majd hív hogyha lesz időpont. Eltelt 2-3 hét és nem hívott fel ezért telefonáltam de kinyomott. Mindig. Akárhányszor hívtam. Ez mit jelenthet? Vagy nincs jelentősége? :(

2014. márc. 20. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha holnap úgyis mész hozzá, kérdezd meg tőle. Ő fogja tudni, hogy miért álmodtad, és miben vagy bizonytalan.
2014. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy furcsán fog rám nézni amiért róla "vele" álmodtam :( vagy nem fog idiótának nézni?
2014. márc. 20. 15:11
 3/5 Bárzsing ***** válasza:
Nem, az a terápiás kapcsolat létrejöttét jelzi, ha vele álmodtál. Nyugodtan elmondhatod neki. :)
2014. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom ez hulye kerdes de ez most pontosan mit is jelent?
2014. márc. 20. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is folyton róla álmodtam, még erotikusat is, de mindig meg tudtuk beszélni és sosem nézett hülyének és nem nevetett ki. Mindig reális magyarázatokat adott. Csak bátran! :-)
2014. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!