Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan, hogy úgy...

Volt már olyan, hogy úgy érezted az álmaid rossz fele vezetnek?

Figyelt kérdés

Álmok = Alvás közbeni álmok


Nekem nagyon sok olyan álmom volt, ami reményt adott, de mindig csak csalódtam bennük, rossz útra vittek és egyre csak rosszabb és rosszabb lett... És az ilyen csalódások után mindig olyan helyzetbe kerültem, amitől elfogott egy dejavú érzés, mint ha én már álmodtam volna, hogy ilyen helyzetben vagyok. Lány, akivel összevesztem és oda jön XY, aki kérdezget hogy ez mi volt, bent vagyok a WC-ben ülök a földön kést fogok a lámpa le-föl kapcsolgat és kivagyok, menekülök ilyen füves, erdős, pusztás területen, beakarok szállni egy kamionba, emlékszem az álmomból arra a képre, amit kitettem aznap facebookra. Nem tudom már hova tenni ezt, 99,99999%-ban stresszes helyzetekben érzek ilyeneket és főleg 1 személlyel kapcsolatban, illetve olyan dolgokkal, amikhez neki valami köze van... Szerelmes vagyok belé, ez tény, lehet azért. De túl sok összefüggést találok már a tudom, hogy álmodtam álmaim és a dejavú érzéses ezt mint ha már álmodtam álmaim közt, mint ha valami puzzle lenne, amit kikéne raknom. Olyan is volt és erre is tisztán emlékszem, hogy ott vagyok egy fesztiválon, ahol be vannak öltözve emberek, emlékszem egy haverra, meg tudom, hogy voltak ott mások is, na és tulajdonképpen ezzel a haverral meg pár haverjával mennék most szombaton mondoconra, de érzem, hogy lebetegszem, úgyhogy valószínűleg felejtős. Emlékszem álmomból, hogy egy lánnyal vagyok és csinálok vele ezt-azt, és ezt azelőtt, hogy lehetőségem lett volna egy nimfomániás csajjal csinálni ezt-azt, belementem, de azóta sem tudom, hogy most mi van. Ezek ilyen "elő dejavú" érzések. Sokszor volt olyan, hogy éreztem az a lány, akibe szerelmes vagyok megfog előzni minket, vagy kifog kajával jönni az öltözőből munkahelyen... Már nem tudom merjem-e folytatni a jogsit, mert azzal kapcsolatban is álmodtam sokat, hogy vezetek, oktató mellett is, ezek miatt kezdtem el, de már úgy érzem ez is csak csalódáshoz vezetne.



2023. júl. 12. 21:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul megjelent az álmomban megint a lány, az álom nem volt ugyan "valóságos"(Annak éreztem, éreztem a közelségét, mint ha tényleg ott lenne, éreztem ahogy izgulok a közelében, szexuálisan is felizgultam), és megint elkezdtem hinni, de már kezdem úgy érezni feleslegesen reménykedem... Úgy érzem játszadozik velem az univerzum, pedig nem szoktam ilyen ezotérikus dolgokban hinni.
2023. júl. 12. 21:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Arról lehet szó, hogy alapvetően jó megérzéseid vannak, jók a radarjaid, nagyon sok infot bedig álmunkban kapunk, mikor a tudatalatti és a közös tudatmező jobban olvasható számunkra. Persze sok info szimbolikus, ezeket időbe telik kifigyelni, azonosítani.

Mégeléggé össze vagyzavarodva ezekben a dolgokban és ez nem segít.

Az, hogy egy bizonyos személlyel kapcsolatban több dolgot megérzel, az arra utalhat, hogy valamiért jobban rá vagy hangolódva és így kialakult egyfajta telepatikus érzékelés felé.

Lehet, hogy a dejavu érzés tényleg egy álom miatt van, csak ez olyan álom, amire már tudatosan nem vagy képes visszaemlékezni, de a tudatalattidban ott van.

2023. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!