Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban az...

Mit jelent ha álmomban az autóm nemi életet élt velem az akaratomon kívül?

Figyelt kérdés
A kocsi elkezdett dudálni, és felállt a lábaira! Aztán azon kaptam magam, hogy a földön térdelek, de amikor beszélni akartam keréknyikorgás jött ki a számon! Majd éreztem vavalamit hátulról, úristen, a KIPUFOGÓ volt az!
2023. aug. 5. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fasza kocsid lehet....
2023. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az, hiszen szegény kocsikámat mielőtt álmodtam elneveztem! "Csincsin Mordály" így hívom a verdát, már tisztán emlékszek, a ködlámpás szemeivel vigyorgott az álomban! Jujj! Mi lesz most velem, milyen álmok jönnek még. Kérem segítsetek.
2023. aug. 5. 20:26
 3/15 anonim válasza:
88%
Túl sok Transformers-t néztél. Készülj egyre vadabb álmokra.....
2023. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem néztem, nem az a baj! Hanem az, hogy mi van akkor ha holnap munkába menet beülök a kocsiba és az ülésből kipufogó lesz hírtelen! Gya! Úristen! Akkor füst lesz a tartalmam? Mit tegyek? Mágia kell, hit kell? Mi kell? Segítség! Mert nem merek így melóba menni! És mi van ha egy busszal is megtörténik álmomban, 30 km-re van a melóm!
2023. aug. 5. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora trollság már. Nagyon perverz vágyaid vannak kérdező, jobb ha magadban tartod!
2023. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ennél még akár rosszabb is történhet, teljesen komolyan, ah ne, ezt nem akarom, de mégis megtörténhet, ugye vannak a vc-s helységek ahol szemek vannak a falon! Mi van, hogy ha a VC-n ülve, a vc-ből, KIJÖN EGY REPÜLŐ! És belém száll. Ha ezt álmodom, akkor utána, mit csináljak? Nagyon olyan vagyok, aki hisz az álmaiban, és minden álmos könyvet kiolvasott, de ilyen dolgokra nem találtam választ.
2023. aug. 5. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen film asszem az volt a címe hogy titane. az alapján lehet terhes vagy😅
2023. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Optimus prime-ra jó hatással volt a fáradt olajjal kevert 95-ös benya! 🤣
2023. aug. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy kerdezo?
2023. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

VC?

Repülő? Ennyire akarod hogy belédmenjen valaki vagy mi? :D

2023. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!