Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban olyan...

Mit jelent ha álmomban olyan valaki csókolt meg akibe hosszú-hosszú ideje szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Valami nagyon furát álmodtam, egy metró szerű járművön utaztam, sok-sok ismeretlen emberrel, akiket álmomban amúgy ismertem valahonnan. Egyszer csak elém állt ez a valaki, akibe szerelmes vagyok és azt mondta: "Amire már régóta vágysz" megfogta az arcom és megcsókolt. Én örültem nagyon álmomban, fülig ért a szám. Aztán utána eltűnt, nem találtam meg álmomban. Majd jött egy 4 tagú baráti társaság és beszélgettem velük ( a valóságban sose találkoztam még velük, de álmomban ők nagyon jó barátaim voltak) és azt mondták nekem: "Amióta együtt vagy xy-nal azóta mintha új ember lenne, mintha kicserélték volna. Jobban ad a külsejére, szebben öltözködik és fiatalodott vagy 15 évet".



Mit jelenthet ez az álom?



2023. aug. 6. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad: Régóta szerelmes vagy xy-ba. Vágysz rá, hogy ő is érdeklődjön feléd, csókoljon meg, együtt legyetek.

Ez valami új lenne az életedben. Változásokat hozhatna, például új társaságot. Szeretnéd, ha mások is észrevennék, ha jól érzed magad.

De minden álom egyedi. Csak te tudhatod a tiéd mit jelent. Univerzálisan, csak kívülről nem tudom megfejteni tűpontosan mi van benned. Azt ajánlom tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit érzel pontosan az álomban történtekkel kapcsolatban.

2023. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerelmes vagy belé vágysz rá
2023. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Megis mi a fasźt jelentene szerinted? Konkretan leirtad... -.-
2023. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ki vagy éhezve.
2023. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van az igazi személlyel?
2023. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Freud úgy írta le, hogy "vágyteljesülés az álomban".
2023. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös hogy érted?

6-os, köszönöm, utána olvasok.

2023. aug. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!