Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent bármit? Vagy semmit...

Ez jelent bármit? Vagy semmit sem?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy fiúval kézenfogva rohanok az utcákon, éjszaka a sötétben. Valahogy azt éreztem hogy borzasztó erősen kötődök hozzá, teljesen megbízok benne, vigyázott rám. Nagyon vidámak voltunk és szabadok, gyakorlatilag kapaszkodtunk egymásba. Szerintem szerelmes voltam belé. Az arcára nem emlékszem tisztán, nem tudom felidézni de mintha már láttam volna valahol, mintha mindig ismertem volna valahonnan az illetőt. De volt ott egy másik fiú aki szintén rohant azon az útvonalon amin mi is mentünk és valahogy rá is vágytam de kicsit mintha éppen előle futottunk volna.

Lány vagyok és még nem volt barátom, szerintem szerelmes sem voltam még soha. Ez az álom csak valami kivetülése lehetett a vágyaimnak? Miért rohantunk? Ki volt a második fiú? És annyira valóságos volt az első ember. Valamiért úgy éreztem hogy ő létezik. Tényleg mintha ismerném de senki nem volt az ismerőseim közül.

Ez jelent valamit? Vagy tényleg csak az agyam játszik velem?



2023. aug. 10. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom volt kislány, nincsen semmilyen jelentősége.
2023. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit különöset. Az èn agyam ettől vadabbakat is összekombinál.
2023. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Homályosan ugyan, de vágyteljesülés az álomban (Freud szerint).
2023. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-mal egyetértek. De tulajtonképpen leírtad. Ebben semmi sincs, szeretetre, biztonságra mindenki vágyik. Érdekes kérdéseket írsz. Szerinted rohansz az életben vagy szeretnél gyorsabban haladni? Miért? Mi az, ami vonzó számodra, de mégsem akarod? Mit jelent neked valakit szeretni? Akit szeretsz azt ismered? Miért nem voltál eddig szerelmes? Választ adhat erre ez az álom?

Magadnak tudod csak megválaszolni. Különben ne pörögj rá, annyit nem ér egyik álom sem. Mind az agy műve.

2023. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne túl gondolni ezeket az álmokat, én szoktam olyanokat álmodni amikre vágyom (pld kellemes szexuális élmények), meg olyat is amitől tartok, meg orbitális összefüggéstelen f*szágokat amelyben olyan emberek vannak akiket ismerek de ők nem is ismerik egymást. Az agy a látottakat, a vágyakat, a félelmeket jeleníti meg ilyenkor, nem tudni mi alapján, de messze menő következtetéseket nem kellene levonni, én pld álmodtam olyat hogy az ördöggel bujócskáztam de cikiztem és bohócot csináltam belőle, akkor én lennék az isten? :D ...na szóval élvezd a jó álmokat, használd őket arra hogy néha magadba nézz hogy kire vágysz vagy mire nem, de ennyi.
2023. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen dolgokban, de lehet, hogy tényleg létezik ilyen.
2023. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!