Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a fene volt ma az emberekke...

Mi a fene volt ma az emberekkel a lehetosegekkel? Barmerre jartam barmit probaltam elintezni sehol semmit sem sikerult?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
El vagy átkozva Lucifer csatlósa! hagyj fel ezzel a káros életmóddal a lelki üdvöd érdekében!
2012. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, érdekes, de ma olyan hülye levelek jöttek a munkahelyemre, zagyva ügyek, alig tudtam eljönni, úgy látszik valami holdállás, vagy légnyomás, vagy mi. Nem hiszek semmi ilyesmiben egyébként, de most hogy olvastalak, feltűnt nekem is.
2012. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert Lucifer próbál egybe olvadni veled, hogy ő lehessen a Szuper Sátán és ez nagy balszerencsével és sikertelenséggel jár.
2012. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen, vannak ilyen napok.

Sőt, van olyan, hogy működik minden f@szául sokáig, aztán egyszerre minden elromlik, egy nap alatt, vagy nagyon rövid idő alatt.

Vagy van olyan, hogy napokig nem történik semmi, dögunalom az egész, aztán egy nap eszébe jutsz mindenkiben egyszerre, és mindenki mindent egyszerre akar, és hív telefonon stb. és nem tudom hová kapj hirtelen.

Én hiszek benne, hogy vannak pozitív napok, amikor pl. azt látom a buszon, hogy átadják a helyet, meg mindenki kedves mindenkivel úgy általánosságban, és mindenki „happy”, meg vannak negatív napok, amikor ökölre mennek a helyért a buszon, meg mindenki bunkó a másikkal, mindenki ideges.

Hogy mi okozza, nem tudom.

2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, én ma egész nap itthon voltam, de majd szétvetett az ideg!Idegbeteg napom volt!Aztán este felé ebből elegem lett, meditáltam kicsit, leszaladtam a boltba és azóta jobban vagyok.Telihold van, állítólag ilyenkor feszültebbek az emberek és gyakoribbak a rémálmok, sajnos rám ez igaz is a napokban.
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
1.3.hülyék vagytok -.-.....am lehet a telihold.általában akkor meg hülyül pár gyenge ember.
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
bakker nekem is szar napom volt semmi nem jott ossze es szetb.ott az ideg na most mar ertem miert...:DDD
2012. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is pokoli nap volt. Ma kellett volna befejeznünk a munkahelyemen 5 számítógépet amit egy iskola rendelt tőlünk és rossz alkatrészeket kaptunk a szállítóktól, magyarul nem azt amit kértünk, és amikor felhívta őket a kollégám akkor nekiálltak vitatkozni hogy az lehetetlen, így nekünk kellett személyesen elmennünk oda levezetni durván 80km-ert csak oda hogy tisztázni tudjuk személyesen a dolgokat de még az se volt semmi. A fél napunk erre ment rá, más megrendelők munkájával sem bírtunk haladni. Az üzletbe nagy volt a káosz a két ember aki bent volt nem győzte a munkát. Amikor hazajöttem itt is nagy volt a feszültség mert a szomszédomra megint rájött a hülyeség így vele is hosszas beszélgetésbe kezdtem, agyilag már nulla vagyok a barátnőm beteg szegény már napok óta csak az ágyban pihen orvosi utasításra.
2012. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem viszont kurv@ jó napom volt, szóval ennyit erről a negatív/pozitív napról.
2012. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tedd a kezed a képernyőre és küldöm az 50.000-es energiát
2012. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!