Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtal tullepni azon,Hogy...

Hogy tudtal tullepni azon,Hogy 20 eves korodban barmit megehettel hizàs nelkül ,10 ev mulva màr szinte semmit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 19:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem emgedhettem el magam büntetlenül.

Az élet ilyen, mindenki cipeli a keresztjét. Egyszerűbb, ha nem agyalsz rajta, hanem adaptálódsz.

2022. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
32 évesen is bármit megeszek hízás nélkül, csak a mértéket kell tudni. Sokszor van, hogy ebéd után megeszek 1-2 kocka csokit, mégse hízok. Ha tisztában vagy azzal, hogy mennyi a szükségleted, én pl. soha nem számoltam kalóriákat, csak egyszerűen tudtam, hogy mennyi szükséges a testemnek, akkor ehetsz bármit, nem fogsz hízni, plusz ha heti szinten mozogsz rendszeresen.
2022. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
56%
Nem történt velem ilyesmi, most 40 felett is bármit megehetek. Az aktivitásom nem csökkent, hanem inkább nőtt az évek során, ez a kulcsa a dolognak, nem az életkor (a "korral jár, mert belassul az anyagcsere" nagyrészt egy mítosz, nagyon kis mértékben lassul csak, annak is a nagy része inkább 60 éves kor után - az emberek csak kevesebbet mozognak, de nem veszik észre, ezért alakult ki ez a magyarázat, hogy lelassul az anyagcsere).
2022. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
Nem izgat. Most 35 évesen jobban nézek ki, mint 20 évesen. És már nem a kajában keresem a boldogságot.
2022. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
En ugyanannyit mozgok Mint 20 evesen es megis meghiztam
2022. nov. 10. 20:31
 6/44 anonim ***** válasza:
91%

Én csak egészen kicsi gyerekként ehettem amit akartam.

10 éves koromtól, amióta először megjött, kezdtem hízni, aktív sport mellett is.

Mindenkinek viselnie kell a maga terheit. Én lassan 4 éve szigorúan diétázom, sokat sportolok, és ez már így is marad egész életemben, mert ugyan nagy nehezen lefogytam, de ha engedek, pillanatok alatt visszahíznék.

Ha kicsit is lazítok, képes 6-7kg feljönni 1 hónap alatt.:( . Igen, szar, de ez van.

2022. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Utolsó nálam ugyanez van -csak én 25 éves koromtól !hogx tudsz ilyen következetes lenni ??
2022. nov. 10. 20:48
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

7. Hát egyszerűen muszáj. Tudod én eljutottam arra a pontra amikor már a súlyfelesleg nagy mértékben kihatott az életminőségemre, rossz értelemben. Féltem, hogy egyszer lefekszem és többé nem ébredek fel:(.

Rohadt nehéz, mert nálam már konkrétan függőség a kaja, és ezt mocskosul nehéz visszafogni. Viszont már megtapasztaltam, hogy hová vezet, és minden eszközzel igyekszem tartani magam, mert vagy ez, vagy a mindennapos fájdalmas élet, ami már nem tartott volna túl sokáig, ha nem teszek ellene.

Havonta egyetlen napot engedek magamnak amikor azt ehetek amit akarok. Erre az 1 napra szüksége van a lelkemnek, hogy kibírjam hosszútávon, és az eddigi tapasztalataim alapján úgy néz ki működik. A többi diéta. Sajnos Mentàlisan nem vagyok egészséges, függő vagyok, és ez a sóvárgás sajnos szerintem már soha nem fog elmúlni, de úgy érzem hogy most már nagyjából vissza tudom fogni apróbb trükkökkel. Pl az említett havi 1 csalónap, illetve figyelemelterelés, hobbik, távol a kajától😂, mozgás- amire nem sok energiám van, meg kedvem se. Nem lettem a mozgás szerelmese... Ez tény. De találtam olyan mozgásformát amit azért ha ráveszem magam, hogy nekiálljak, akkor már tudom élvezni is:)

Nagyon tudatosnak kell lennem minden egyes nap, és az is vagyok, különben ha elvesztem a fonalat, nem biztos, hogy újra végig tudnám csinálni...

2022. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
16%

#8

Sürgősen keress fel egy pszichológust!


"Sajnos Mentàlisan nem vagyok egészséges, függő vagyok, és ez a sóvárgás sajnos szerintem már soha nem fog elmúlni, de úgy érzem hogy most már nagyjából vissza tudom fogni apróbb trükkökkel."

Ilyen hozzáállással és mentalitással szeretnél még sok-sok évtizedet leélni? Tanulj meg felelősséget vállalni a saját életedért. A sóvárgás és a függőség el fog múlni, ha teszel érte. Tudod, minden fejben dől el.

De ha neked jobb mártírt játszani és szenvedni, ám legyen. Akkor te így döntöttél!

2022. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
18%

Jaj, szegény pszichés beteg a jó, én meg a gonosz, aki merte azt tanácsolni, hogy forduljon a pszichés függőségével szakemberhez.


Hiába szavaztok le, minden fejben dől el, hisz ezt ti is nagyon jól tudjátok. Neki egyszerűbb szenvedni, és kierőszakolni valamit, minthogy mentálisan rendbe tenné magát és könnyítene a saját életén.

2022. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!