Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom, és...

Mit jelenthet ez az álom, és ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a házamban rengeteg szarvasbogár volt. Először csak egy, aztán egyre több, amerre csak néztem, mindenhol szarvasbogarak voltak, és volt két játék szarvasbogár is a házban, amiket nem lehetett megkülönböztetni az igaziaktól.

Utána azt hittem hogy felébredtem, kimentem félcsupaszon az utcára, de amikor megláttam két rendőrt, levettem a táskámat hogy felöltözzek. Ekkor azt vettem észre, hogy az egész város tele van szarvasbogarakkal, lépni sem lehet tőlük, és tudatosult bennem hogy álmodok.

Tudtam hogy álmodok, és azt csinálhattam volna amit akarok. De annyira pánikban éreztem magam, hogy úgy döntöttem hogy szándékosan felébredek.

Ti hogy döntöttetek volna ebben a helyzetben, amikor tudnátok irányítani az álmotokat, de az álom körülményei miatt nem szívesen maradnátok benne?

(Amúgy nem félek a szarvasbogaraktól, de ebben az álomban pánikkeltően rengeteg volt belőlük.)



2023. aug. 12. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ha tudatossá válok álmomban és nem bénázom el a dolgokat, akkor olyannyira erős a tudatosságom, hogy teljesen ignorálni tudom a körülményeket. Csak az lebeg a szemem előtt, hogy kit érdekel, mi van ott, ez csak egy álom és az egyetlen dolog, ami számít, hogy azt csinálok, amit csak akarok. Persze az első dolog, amit teszek ilyenkor, hogy a levegőbe emelkedek és elsuhanok. Lehet, hasznosabb dologgal is próbálkozhatnék, de hát ilyenek a szokások...

Ha nyitott vagy a tudatos álmodásra, akkor majd még lesz, gyakorolni kell ezt is, hogy uralni tudd a pánikot. Nagyon érdekes egyébként az érzés, ahogy behangolod magad álmodban egy olyan érzelmi szintre, hogy élvezni tudod amit teremtesz, úgy, hogy közben nem engeded hogy kizőkkentsen az, amitől félsz és fenntartod ezt a fokozott tudati szintet úgy hogy egyre később zökkensz ki. Ha egyszer elkapod ezt az egyensúlyt, legközelebb mar általában megy magátol is.

2023. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mit jelent? Nálad nem tudhatom, nálam a rovarok közelgő problémát szoktak jelenteni. De nem tudatos álomban. A tudatos álmok nekem sosem szoktak jelentéssel bírni, ezeknek más szerepük lehet.
2023. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkerdeztem volna a szarvasbogaraktol hogy mi a fenét akarnak
2023. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!