Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom hogy meghal az...

Ha azt álmodom hogy meghal az anyukám az mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
az hogy sokáig fog élni.
2010. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szülő, anya, apa


Önállótlanság. Ezt az álmot csak magad fejtheted meg. Álmod a szüleiddel való viszonyodat mutatja meg. Halott anyukádat látni: hiányérzet. Élő szülőt álmodban meghalni látni: nagyon erős harag valakivel szemben; magány.

2010. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Krúdy Gyula szerint pedig:

Anya. Édesanyát látni: ajándékot jelez. Édesanyát holtan látni (az 1756-os könyv szerint): öröm.


A német álmoskönyv: hosszú életet jósol.


Édesanya amit mond: beteljesedik. Anyát (másét) látni: szándékod megvalósul. Anyát (másét) holtan látni: váratlan viszontlátás. Anyával bujálkodni: nagy bátorság. Anyajegy: titkos lépteid éber szemek figyelmezik. Anyát ingben látni: kedvesed lesz.

2010. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez érdekes.

én többször álmodtam anyukámról,hogy holtan találom,és mindig nagyon rossz érzés volt felébredni utéána,és megkönnyebültem,hogy csak álom volt és él.

aztán pár év múlva egy nap sajnos valóban így történt.én találtam meg holtan.

de ezt nem ijeszgetésképpen írtam le,Nálad lehet,hogy vmi egészen mást jelent ez az álom.

2010. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem hiszel az álomfejtésben, akkor csak azt mondhatom, hogy az ember a legbelső félelmeit álmodja vissza. Szerintem nálad is ez lehet. Valószínű msotanában a környezetedben történhetett hasonló tragédia, és te saját magadra vetítetted le ezt a félelmet.
2010. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Egy könyvben azt olvastam, hogy az álmok azt dolgozzák föl, ami aznap történt veled, egyeseknél egy kis, másoknál rengeteg fantáziával színesítve. Rám az utóbbi jellemző! :D
2010. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!