Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt már itt az oldalon...

Volt már itt az oldalon valaki ténylegesen szerelmi kötés áldozata? :/

Figyelt kérdés
Ha igen, mik voltak a jelek? Biztosra honnan lehet tudni, hogy szerelmi kötés áldozata valaki vagy sem?

2022. márc. 5. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

19 évesen egy 32 éves nővel voltam aki folyton járt jósnőhöz, és megcsinálta velem ezt, de nem vettem komolyan, mert gondoltam alapból szerelmes vagyok...de elméletileg el is átkozott.


Ezeket a dolgokat úgy tudtam meg hogy elmentem egy hit gyülekezetekbe és ott mondta el az egyik pásztor istenen keresztül...aztán le vették rólam a rontást.


De őszintén szólva nem tudom biztosan volt e értelme, már istenben sem annyira hiszek...de végülis volt ilyesmi.

2022. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Jelek? 1 nem éreztem iránta semmit. Vagyis nem éreztem valósnak. Olyan érzésem volt mintha láthatatlan láncok kötnének meg.

Emellett egy-ket alkalommal utalt rá.

2022. márc. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos tudom milyen érzés mivel ebbe kerültem bele. Engem az eloldása érdekelne hogyan tudom önmagam elvégezni az eloldást hogy ne tegyek vele rosszat. Bárki tudd segíteni benne előre is megköszöném
2022. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt és van is

Nehéz rájönni

Nagyon apró jelek

Főleg olyan nincs itt a helyem erzes. Szeretem de valami fura

Meg ilyesmik

2022. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!