Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » EZ mit jelenthet? Visszatérő...

EZ mit jelenthet? Visszatérő álom.

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van egy visszatérő álma.Még pedig az,h a jobb tenyerén van egy seb(valamikor mélyebb valamikor nem annyira),DE! mindig folyik belőle a vér...(ez is valmaikor jobban valamikor kevsébé).És azt mondja tisztán látja a sebet és ahogyan folyik belőel a vér!!Ennek van vm "konkrét" jelentése??
2010. okt. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Seb: annak a jelképe, hogy valami változtatást vagy magyarázatot követel az életünkben


Sebesülés, megsebesülünk, álmunkban kapunk sebet: csúnya dolgot művelünk, de most az egyszer még megússzuk


Vér:

látni: aggódunk egy közelállóért

vérezni: jó jel


nekem ez egy nagyon régi álmoskönyvben van, és eddig általában bejött amit írtak benne

2010. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az almok olyan dolgok amit ebren nem tud az agyad vegrehajtatni a testel ...

vagy olyan dolgok amik az elozo eletedbol emlekek

ha egy alom ismetlodik s a multban tortenik ahol te sosem jartal akkor azok az elozo eletedbol emlekek is lehetnek

a mediumok szerint mindenki halala utan 6 hettel ujjaszuletik ... aki meg nem az kisert ...

2010. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok kifelejtettem az hogy ujjaszuletik de kulon helyen s kulon testben .. vagyis a vilag masikfelen s leany lesz ha fiu volt .. vagy maradfiu de mas nep ...stb
2010. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a visszatérő álom az olyan amit már többször álmodtál:)
2010. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!