Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom hullákkal. Mitől?

Visszatérő álom hullákkal. Mitől?

Figyelt kérdés

Sokszor álmondom azt, hogy megöltem valakit, majd elrejtettem, és azon rettegek, hogy megtalálják a hullát, és kiderül, hogy én tettem.

Magát a gyilkosságot nem álmodom meg, és az sem tudom kit öltem meg. Az álom már magával a rettegéssel kezdődik, hogy megöltem valakit, és rettegek a lebukástól.


Volt, amikor injekcióval öltem, és bepánikoltam, hogy hova rejtsem el az ampullát, meg a tűt.

Volt amikor homokozóba ástam el a hullát, és rémülve láttam, hogy gyerekek játszanak ott az anyukákkal, és az egyik már félig kiásta a kezét. (Akkor még hullaszagot is éreztem.)

Volt amikor a házban hagytam egy egész kinyírt családot, és lehúztam a redőnyöket, hogy senki ne lásson be. Erre meg a saját apám kezdett gyanakodni, hogy napok óta nincs mozgolódás a házban, be kellene nézni...


Iszonyatos rettegés lesz ilyenkor urrá rajtam. Vajon mi az oka, hogy ezt álmodom?


2011. máj. 24. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
-Gyilkolni: ha Te ölsz meg ismeretlen embert: erőfeszítés, a megváltozásra tett kísérlet.
2011. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rendszertelen alvás, étkezés, vagy ha ezek nem, akkor az ok a pszihológiában keresendő. Nem tudok sokat mondani így 3-kor de javaslom hogy sportolj, élj egészségesebb életet, és próbáld meg esetleges nézeteltéréseidet rendezni a barátokkal, családtagokkal.
2011. máj. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mered vállalni önmagad,talán amiatt, mert elutasítod régebbi egyéniséged, talán szigorú családi környezet az oka. Sok mindent titkolsz, olyasmit is, amit felesleges lenne.Félsz attól, hogy hibázni fogsz, félsz a bírálattól, számonkéréstől.Számomra csak annyit mond ez az álom, hogy ezeken a dolgokon kellene változtatnod.Az álmodnak rossz lelkiismeret is lehet az oka, amennyiben esetleg intrikákra hajlamos vagy.
2011. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindháromban magamra ismertem.
2011. máj. 24. 13:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Hú, akkor megvan a probléma: identitászavar. Azzal dolgozz.:D
2011. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kössz utolsó! :D

De tényleg mindháromban van igazság.

Az evés- és alvásciklusom a 12 órás éjjel-nappali váltott műszak miatt ment tropára.

A múltbeli dolgok is kísértenek.

És van egy olyan hibám, hogy kényszeresen meg akarok felelni mindenkinek, és személyes kudarcként élem meg, ha valakinek nem vagyok szimpi.

Mindegy... még pár-milliárd ilyen álom, és ki is öltem az emberiséget! :D

2011. máj. 24. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis ! Kevesebb húst egyél vacsira és több tejcsikét igyál :)
2011. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komoly psychológiai ügy. Kisgyermek korodban láthattál egy gyilkosságot. Vagy csupán egy horror filmet ami megragatt a tudatalattidban. Javaslom hogy menj el psychológushoz.
2011. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves Liza! Rákerestem a Gugliben az alsávparalízisre, és nagyon érdekes téma. Eddig nem is hallottam erről. Köszönöm.


Kedves 9:32.

Nem tudom, hogy mennyire lehet ehhez köze, de 17 évesen láttam egy balesetet (vonat vs. mikrobusz). Nem akarom leírni, hogy mi maradt a fiatalokból, tőlem alig 15 méterre...

Ja, és 6 évesen egy pacák leugrott a 10.-ről velem szemben...


Létezik, hogy sok-sok évvel később épülnek be ezek az álmaimba?

2011. máj. 26. 01:01
 10/14 anonim ***** válasza:

07:57-es vagyok.

Én nem hinném, hogy ezek az álmok amiatt vannak, mert láttad ezeket a baleseteket.Ha a baleset lenne az oka, akkor szinte biztos, hogy másabb tartalmúak lennének azok az álmok.Nem azt álmodnád, hogy te gyilkolsz.Habár...


Esetleg lehetséges, hogy bűntudat bujkál benned, mert nem tudtál segíteni azoknak az embereknek?Ez a bűntudat éppenséggel megjelenhet álombeli gyilkosság formájában.(Álmodban felelőssé teszed magad olyan dologért, amiért nem kéne).

Az pedig, hogy rejtegeted a hullákat, azt jelentheti, hogy szeretnéd elfelejteni"elásni" a múltat, azt a dolgot, amit valaha láttál és megrémített.

Félsz, hogy megtalálják a hullát...Ezt pedig úgy magyaráznám, hogy attól félsz, mások valamilyen szinten neheztelhetnek rád a balesettel kapcsolatban.(Ez szintén ok nélküli félelem lehet).

Igen, végül is így is lehet értelmezni ezt az álmot,.De a múltkori véleményemet is fenntartom,sőt, azt még inkább, mert ahogy mondtam is, én kevesebb esélyét látom, hogy a baleset az álmod oka.Hogy melyik magyarázat lehet igaz, arra csak Te tudnál igazán ráérezni.

2011. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!