Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy nyomja rám...

Azt álmodtam, hogy nyomja rám valaki az ajtót, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Be akartam magam mögött csukni az ajtót, valaki nagy erővel lökte befelé, ki tudtam nézni a félig nyitott ajtón oldalról, nem volt ott senki, de folyamatosan nyomta befelé.

Ekkor (szerintem hangosan) kiabáltam, hogy Te meg ki vagy? Erre megszűnt a nyomás én meg felébredtem.


2023. aug. 22. 08:12
 1/4 Grimfox ***** válasza:
76%

Valaki be akar tülekedni az életedbe, magánszférádba, te pedig ellenállsz. Előfordulhat, hogy ezt még csak szigeri szinten érzed, úgy irritál, ezért nem jelent meg az illető valamilyen formában az álmodban.

Amennyiben nem személy, akkor egy olyan élethelyzetet próbálsz kiszorítani, ami elég nagy nyomást helyez rád, bár az ajtó szimbólum inkább személy felé mutat.

2023. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nagy nyomtatás van most az életedben Nehéz utakon jársz és nem tudsz előre tekingetni. El kell engedned a múltat és azokat a dolgokat amik visszahúznak.
2023. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kretens ***** válasza:
Nekem 4-12 éves koromig volt egy rossz visszatérő rémálmom.Egy átlagos felépitésü emberalak de ilyesztő szempárral melyből gyülölet sugárzott.Mindig amikor közel jött rossz volt az ébredés.Szinte fizikai fájdalmaim voltak és vagy lezuhantam álmomban és zuhanás közben mintha összeszoritották volna a mellkasomat ilyenkor éreztem fizikai fájdalat máskor meg úgy ébrettem hogy ki akar ugrani a szivem a helyéről úgy zakatolt.12-éves korom után ez a gusztustalan ilyesztő álomalak nem jelentkezett többé.Azóta nem is tért vissza.
2023. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez mindenképpen pozitív, észrevetted azt a valamit -->, nem engedted be, ellenálltál annak a valaminek ezért megszűnt.


"te meg ki vagy?" A rossz negatív lények tűnnek el az életedből miután szembesíted velük ezt a kérdést.


harcolsz/harcoltál mostanában egy ismeretlenséggel.

Szerintem jó összességében a dolog.

2023. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!