Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Felfogom, hogy itt, gyk-n a legtöbb ember 100%-os ateista, de légyszíves, ha hülyeséget akarsz írni, spórold meg inkább magadnak és nekem is az időt, lépj ki ebből a kérdésből!


Szóval egy valós, létező utcában sétáltam, nem messze a házunktól. Itt rajtam kívül senki nem volt (Bár arra amúgy se szokott kb. senki lenni, max. 1-2 biciklis elteker melletted). Nem tudom, milyen napszak lehetett, azt sem, hova tartottam éppen, de biztos vagyok benne, hogy ezek nem is számítanak, csak az ég, mivel az volt az egyetlen furcsaság az egészben.


Egyszerre volt fent a Hold (teli), és a Nap is-egymástól nem messze-ennek ellenére félhomály volt, az ég is szürke volt. Mindkét égitest egyméretűnek tűnt, és szinte abnormálisan aprónak látszottak.


Csak egy másodpercig nézhettem ezt a látványt, mert közvetlen azután, hogy felemeltem a tekintetem az égre, a Hold megindult a Nap felé. A Nap megnőtt vagy a tízszeresére, a Hold összement, ráadásul vissza is fogyott ")" alakra. (Nem tudom, ennek a holdfázisnak mi a megfelelő megnevezése xd) A látottak hatására megtorpantam.


Végül a Hold pontosan a nap elé került, az ég pedig immár olyan színekben pompázott, mint a való életben naplementekor.


Az eseményeket figyelve azonnal eszembe jutott, hogy lefotózzam a gyönyörű égi panorámát, de mire elővettem a telefonom, ismét változott a kép: mindkét égitest apró, aranyló csillagokká változott, amik különböző formákba rendeződtek kb. 3 mp-enként.


Itt véget ért az álom.

Azt tudtam, hogy ezek a formák jelentenek valamit, de sajnos már egyikre sem emlékszek. Azt is biztosra vettem, hogy ez az egész jelenség csak nekem játszódik le. Direkt nekem kellett látnom, nekem akart ezzel valaki/valami üzenni. Amit még éreztem, hogy ezek segítő szándékú üzenetek voltak.


Tudom, az álmok nagyrészt az agy random szüleményei, de annyi intuícióm még nekem is van, hogy tudjam, ez jelentett valami fontosat.


Köszönöm, hogy elolvastad, azt meg főleg, ha válaszolsz is!! ♡♡



2023. szept. 1. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Innen nehéz erre bármit is felelni. A te álmod, csak te tudhatod.
2023. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!