Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy bizar álmom melynek...

Volt egy bizar álmom melynek sehol nem találom a jelentését... Segitenétek?

Figyelt kérdés

Nemrég azt álmodtam hogy egy idegen emberrel repülők, mármint nem repülőn hanem mint képesség repültem. Viszont hirtelen elvesztettem ezt a képességet és zuhanni kezdtem, a zuhanás megkezdése arccal lefelé volt, viszont földet is értem és a fájdalmat is átéltem, de a földetérés már háttal volt. Utána éreztem hogy "meghalok" majd pedig felébredtem(álomban) és egy kunyhóban voltam és mintha megsem halltam volna, viszont volt ott egy lány 13-14 körüli lehtett látszatra és kérdezte tőlem hogy miért zuhantam le és miért nem halltam meg.

Ha jól emlékszem akkor az álmomban lévő zuhanás közel 30-40m magasról történt és egy kisebb domb oldalába értem földet.

Ha valakinek van valami ötlete azt ne fojtsa magába, ossza meg velem.

Nemtudom hogy mit jelenthet ez az álom és ez aggaszt.



2023. szept. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmok jelentését mindenkinek magában kell keresnie.

Egy repülős-zuhanós álom mást jelent egy tériszonyosnak, és megint mást egy ejtőernyősnek.

És nem csak fizikailag lehet értelmezni a zuhanást.

Lehet, hogy a társadalmi státuszod, az egzisztenciád, az anyagi biztonságod, vagy a szűk környezetedben (család, baráti kör, munkahely) betöltött szereped elveszítésétől félsz.

Vagy csak szimplán bezabáltál elalvás előtt, és összeálmodtál egy csomó marhaságot. :-D

2023. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem zabáltam be semmit...
2023. szept. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!