Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy az álmom...

Mit jelent az hogy az álmom végén meghalok?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek mert eléggé hátborzongató :\
2010. okt. 17. 13:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

én edig 2 álmomban haltam meg.

1-szer lelöttek.

2. a klónom helyet öltek meg -_-


de még élek :)


végülés egyszer úgyis meghalunk.

2010. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

én is meghaltam már párszor álmomban. de amúgy érdekes hogy honnan tudjuk hogy "meghalunk" álmunkban amikor valójában nem tudjuk hogy milyen meghalni?

az is más ha koporsóban látjuk magunkat.

2010. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 X. Maté ***** válasza:
Szerintem azt jelentheti, hogy sok filmet nézel, vagy bekapcsolva hagyod a TV-d...
2010. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogyha álmodban meghalsz akkor a való életben is...
2010. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én haltam már meg álmomban, de nem haltram bele valójában..


Álmomban egy másik helyre kerültem amikor meghaltam ahol hasonló volt minden, mint az előző környezet, de mégis más, ennyi volt az egész..


Ja és nem éreztem hogy meghalok, csak tudtam hogy meg haltam mivel egy karddal lecsapták a lábam, plusz átszúrták a mellem

(éreztem is a nyilalást a mellkasomban).

2010. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, mindenki álmodott már olyat, hogy meghal. Én is, a legtöbbször leesek valami magas helyről, néha lelőnek, széttépnek stb.

Egyszer azt álmodtam, hogy egy repülőre akarok felszállni, amikor megszólal nálam a fémdetektor és szétlőnek a biztonságiak :D

2010. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hiszik sokan úgy, ha álmodban meghalsz, akkor a valóságban is...

A halál az ezotériában mindig a változás jele.

2010. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Számomra azért érdekes ez a kérdés, mert én mindig az előtt ébredek fel rémálmaimból, hogy megölnének, megműtenének (általában korabeli műtőkben, különböző kínzószerekkel) és örülök, hogy élek. Soha nem sikerül megölniük, vagy kínzó műtétnek alávetniük, mindig előtte egy-két mp-cel felébredek. Azt mondják az emberek, hogy a halálról álmodni egyenlő a hosszú élettel. Baj nem lehet :-)
2010. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én még sosem álmodtam, hogy meghalok... Oo Inkább olyat, hogy más hal meg helyettem, és az sokkal rosszabb, higgy nekem. :(
2010. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Egy szakasz zárult le az életben,ezt jelenti:)
2010. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!