Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok olyat, hogy nagyon...

Álmodtatok olyat, hogy nagyon magas, keskeny, korlátok nélküli lépcsőn kellett haladnotok?

Figyelt kérdés

Miközben folyamatosan attól rettegsz, hogy lezuhansz. Tehát alattad folyamatosan látod az irtózatos mélységet. Csak egy rossz lépés és zuhansz.

Egyébként megúsztam, úgy úsztam meg, hogy behunytam a szemem és egy helyben maradtam, nem mertem megmoccani sem.

Nálatok hogy volt?


2023. szept. 20. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül azt jelenti, hogy a szakadék szélén táncolsz.

Aki az életben leesik a korlát nélküli lépcsőről, az se mindig éli túl.

Szóval ilyen bizonytalan, lutri élethelyzetet jelöl.

Annyi biztos, hogy még nem akarsz meghalni, ezért is maradtál mozdulatlan.

Talán a félelem és a józanság indította.

2023. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Régebben hasonló álmok esetén rendszeresen lezuhantam, és meg is haltam. Főleg gyerekkoromban. lényegében rutinos meghaló vagyok.

Ma már nem nagyon zuhanok.

Nem nagyon az érdekel, hogy ez mit jelent, mert tudom, hogy mit jelent, hanem azt kérdeztem nektek is volt-e egy ilyen álmotok. Pontosabban olyat keresek, akinek szintén volt.

2023. szept. 20. 18:10
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ráadásul imádtam meghalni gyerekkoromban álmomban. Óriási élmény volt. Félelem majd megkönnyebbülés és boldogság.
2023. szept. 20. 18:15
 4/22 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen nehezen megmászható lépcsővel álmodom, vagy fel, vagy le, az előbbi a jobbik eset, de szakadékot nem szoktam mellé álmodni.
2023. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben visszatérő álmom volt, hogy valamilyen romos lépcsőn kellene mennem, hiányoznak lépcsőfokok, vagy csak simán lehetetlenül meredek az egész.
2023. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én mindig hegyre megyek fel a lépcsőn, ami a hegybe van vájva. Nálam meg elfogyott a lépcső a hegytető előtt az utolsó álmomban az ujjaimmal kapaszkodtam tovább, életemben először felértem a hegytetőre, volt ott valami szalag kifeszítve, letéptem és valakit szidtam, hogy nem segített.


Elértem a célom, önerőből,amit annyira szerettem volna már régóta.

2023. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló


Nagyon köszönöm nektek. Ez érdekes, hogy ti is hasonlót álmodtok, de azért mégsem teljesen ugyanilyet.

Romos meredek lépcső nálam is van, de mindig mellette van egy mélység, ami szédítő, és emiatt bizonytalan, rossz érzés a lépcsőn haladni. Koncentrálnom kell erősen arra, hogy ne nézzek a mélységbe, és hogy ne féljek. Mert ha félek, akkor veszélyesebb, hogy leszédülök. Tehát azt érzem hogy magabiztosan haladnom kell felfelé vagy lefelé. Persze nálam is szintén a lefelé a nehezebb.

Egyértelműen gyerekkoromból ered ez, ugyanezt éreztem gyerekként, ha nagyon magas lépcső tetején álltam. Lényegében halálfélelmet. De mindig megindultam még egyedül is és azért csak a végére értem. Ám érdekes, hogy ez a mélységtől való félelem máig megmaradt.

Lehet, hogy ejtőernyőznöm kéne

2023. szept. 20. 18:47
 8/22 A kérdező kommentje:
Helyesbítek mostmár utolsó három válaszolónak köszönöm
2023. szept. 20. 18:48
 9/22 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért senki ne orroljon, ugyanis diktálok
2023. szept. 20. 18:49
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 18:41

Ez mindig így van. Akkor gyönyörű álmod volt.

Imádok álmodni. Még ezek a szakadékos félelmetes álmok is gyönyörűek. Jó hogy egyáltalán álmodunk. Csodálatos ez az univerzum hogy az álmot is megadta nekünk

2023. szept. 20. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!