Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok olyat, hogy nagyon...

Álmodtatok olyat, hogy nagyon magas, keskeny, korlátok nélküli lépcsőn kellett haladnotok?

Figyelt kérdés

Miközben folyamatosan attól rettegsz, hogy lezuhansz. Tehát alattad folyamatosan látod az irtózatos mélységet. Csak egy rossz lépés és zuhansz.

Egyébként megúsztam, úgy úsztam meg, hogy behunytam a szemem és egy helyben maradtam, nem mertem megmoccani sem.

Nálatok hogy volt?


2023. szept. 20. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

6os vagyok.

Én is imádok álmodni. Szinte minden nap emlékszem az álmaimra, ha nagyon fáradt vagyok csak akkor nem. Nekem is szinte mindig ott volt a szakadék a lépcső mellett,vagyis nem is szakadék, hamnem a nagy semmi,a szédítő mélység. Most úgy másztam a hegyre, mint a falmászók csak éppen biztosító kötél nem volt,de nem néztem le.

Gyerekként volt egy visszatérő álmom. Kristálytiszta bokáig érő vízben sétáltam, láttam a lábaimat, ahogy lépkedek. Nem volt élet a földön csak víz és hatalmas kopár hegyek, se állatok se növények csak a néma csend és a víz csobbanása, ahogy lépkedek benne. A következő pillanatban már a legmagasabb hegy tetején álltam, valami leírhatatlan gyönyörű volt alattam a táj. Ez az álmom annyira megmaradt bennem.

2023. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Talán az az álmom hasonlíthat a tiedhez, mikor egy meredek, keskeny lépcsőn mentem fel valami hosszu barokkos szoknyában. A lépcső mar inkább hasonlitott létrára és a szoknya miatt azt se láttam hová lépek. Aztán egy hang biztatóan azt mondta, mindig felemelt fejjel, bátran menjek tovább, sose nézzek le.

Érdekes, egy időben kaptam ilyen fura sugallatokat álmomban, de máig se jöttem rá konkrétan mit is jelentenek.

Én többnyire a lépcsőházunkkal álmodok, hogy ott hiányos a lépcsősor vagy fordítva nan a lépcső, át kell ugrani, mászni kell, megakadok, nem tudok se fel jutni, se le mert hézagos, meg ilyen nyalánkságok.

2023. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2023. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy lezuhansz akkor tuti lezuhansz
2023. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Olyat szoktam álmodni(és utálom az ilyen álmokat),hogy a gyerekkoromi házunkban a lépcsőn fel akarok menni,de a lépcsőfokok között hatalmas rés van,vagy hiányzik 1 lépcsőfok.általában elakadok és nem jutok fel sehogy.Volt ,hogy végig fel tudtam menni,de legfelül az utolsó lépcsőfok hiányzott,és az emeleten lévő padló szélét fogtam meg és úgy húztam fel magam,volt hogy sikerült felérnem,és ott abbamaradt az álom,de volt,hogy nem sierült a sok szenvedés után sem.Nem tudom,mit jelenthet,de utálom az ilyen álmaimat.
2023. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (15-ös).most jutott eszembe,hogy olyan is volt,hogy unokatestvéreméknél akartam felmenni a lépcsőn,de némelyik lépcsőfok helyett kötél volt odarakva.vagy le akartam menni a nagy ,meredek lépcsőjükön,de már nevetségesen meredekké változott,és nem tudtam lemenni rajta.Olyan is volt,hogy valami idegen helyen fel akartam menni csigalépcsőn,de a lépcső felfelé haladva egyre keskenyebb lett,aztán legfelül olyan keskeny lett,hogy nem tudtam felmenni.
2023. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Olyan is volt,hogy a meredek lépcső helyén meredek fából készült csúszda féle lett.Nagyon féltem lecsúszni rajta.de most már abbahagyom.xD Azt hiszem ennyi lépcsős álmom volt.
2023. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Jópofa volt a lépcsős álmom. Egy többemeletes, régi ház oldalán ment ez a lépcső, mintha egy gang lenne, de korlát nélkül. A rendkívül keskeny lépcsőn éppen csak elfért a két lábam. Ahogy haladtam rajta egy darabig, normálisan éreztem magam. Majd észrevettem, hogy nincsen korlát, alatta pedig a szédítő mélység tárult elém. Nemcsak feketeség, nemcsak semmi, hanem valódi mélység, ahol fák vannak, ahonnan szépen le lehetne zuhanni. Ekkor tört elő rajtam a félelem. De én csak haladtam, haladtam és erősen koncentráltam arra, hogy nehogy lenézzek. Csak előre mentem és határozott voltam
2023. szept. 21. 18:03
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt nem álmodtad hogy kötéltáncos vagy?
2023. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kötélen nem táncoltam. Előfordult, hogy egy nagyon magas torony tetején állok, ami az óceán közepén áll. A torony teteje éppen akkora, hogy pont elfér rajta a lábam, és körülöttem a nagy semmi. Alattam az óceán. Hogy kerültem oda? Nem tudom, egyszer csak ott lettem. A kétségbeesés fog el, hogy hogyan tudok innen elmenekülni. Majd úrrá lesz rajtam az érzés, hogy innen már csak meghalni lehet. Tehát belenyugszom, becsukom a szemem és átengedem magam a sorsnak. És zuhanok… De ilyenkor általában felébredek.


Gyerekkoromban volt olyan, hogy nem ébredtem fel, hanem zuhanás közben éreztem, hogy ez maga a halál. Zuhantam, tudtam, hogy innen már nincs kiút és a következő pillanatban már nem a kétségbeesés volt rajtam, hanem a megkönnyebbülés. Az a gondolat, hogy ettől kellett annyira félni? Hiszen ez fantasztikus! Átélem azt, hogy már nem létezem. Nem félek semmitől, ami az életben félelemmel tölthet el. Hanem egy óriási megkönnyebbülés hatja át az egész énemet.

2023. szept. 21. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!