Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok olyat, hogy nagyon...

Álmodtatok olyat, hogy nagyon magas, keskeny, korlátok nélküli lépcsőn kellett haladnotok?

Figyelt kérdés

Miközben folyamatosan attól rettegsz, hogy lezuhansz. Tehát alattad folyamatosan látod az irtózatos mélységet. Csak egy rossz lépés és zuhansz.

Egyébként megúsztam, úgy úsztam meg, hogy behunytam a szemem és egy helyben maradtam, nem mertem megmoccani sem.

Nálatok hogy volt?


2023. szept. 20. 17:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Úgy látszik neked ez a magasság, mélység, zuhanás, távolság örökösen visszatérő téma. Nem lehet hogy valami komolyabb jelentése van, amivel érdemes lenne foglalkoznod?
2023. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit értesz foglalkozás alatt. Komoly nem komoly érdemes nem érdemes ezek filozofikus kérdések
2023. szept. 22. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!