Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy kaptam egy...

Azt álmodtam, hogy kaptam egy új cipőt, fehér volt és Tisza márkájú. A fűzői a megszokottal ellenkező irányban voltak (mármint arra merőlegesen). Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy olyan valakitől kaptam, aki a valóságban már nem él, de álmomban ennek nem voltam tudatában.


A többiek ajándékához képest ez jóval drágább volt.


Örültem, jólesett a kedvesség és hálás voltam, de kicsit kínosan is éreztem magamat, mert úgy éreztem, hogy nem tudom viszonozni.



2023. szept. 26. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmit.
2023. szept. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretnél egy fehér tisza cipőt
2023. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A Halál kóstolgat tudat alatt. Meg ne próbálj venni Tisza cipőt, mert akkor beférkőzik a tudatodba és szájzárat kapsz.
2023. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy fehér cipőt fel kell áldoznod és a Tiszába vetned, mert különben 50 év balszerencse vár rád.
2023. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán azt jelentheti, hogy mit jelentett a személy számodra.

Pl.: nagyon fontos és ertékes volt neked (drága márkás cipő), és volt benne valami fura valamit máshogy csinált mint a nagy többség, valamiben eltért (merőleges fűző). Hálás vagy azért amilyen helyet betöltött az életedben és valahogy szeretnéd ezt tudatni vele (mintha vissza kéne adnod, tartozol neki)


Másik lehetőség:

A személy és amit ad a te személyisegednek egy részét szimbolizálja. Azt, amelyik szembemegy az árral (merőleges fűző), és felvenné a márkás cuccokat a drága cuccokat (ha van módja rá meg is teszi ha nincs, valahol csak szeretné), vagy amelyik pont azert erzi magát kívülállónak, mert nem erzed magadénak ezt a márkás es drága cuccokat hordást. Ezt a részedet valahol kompenzálni akarod, pl azzal hogy valamit te is adsz, vagy alkalmazkodsz a divathoz, márkákhoz.

2023. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt elfelejtettem leírni, hogy 42-es volt a cipő, amúgy nem az a méretem, lehet, hogy az is jelentett valamit.
2023. szept. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!