Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nap és Hold szimbólum? Volt...

Nap és Hold szimbólum? Volt egy fura éber álmom és nem igazán értem az álom jelentését.

Figyelt kérdés

Igazából keresgéltem Egyiptomi utakat, még soha nem voltam és Luxor lenne az uticél.

Este aztán már majdnem elaludtam és furcsa álmot láttam. Azért írom, hogy láttam, mert az elején nem én voltam a főszereplő.

Egy fura templomot láttam, aminek két tornya volt. Egy lépcső vezetett fel a templomhoz, amin egy fekete hajú nő lépkedett felfelé, hosszú fehér ruha volt rajta. Mikor felért a lépcső tetejére megált a boltív alatt, majd felemelte a kezeit, amiben egy hatalmas holdsarló volt, mint egy hatalmas tálat úgy tartotta a holdat a boltív alá,akkor láttam, hogy a boltíven a nap van. Aztán minden eltűnt a nagy fekete semmit láttam, majd ebben a nagy feketeségben megjelent egy még feketébb lyuk. Tudtam, hogy bele kell mennem, de megtorpantam és azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy soha többet nem tudok visszajönni,de aztán már indultam is. Hirtelen minden szivárvány színű áttetsző fényben úszott, minden fényes volt, majd láttam a piramisokat, annyira meglepődtem, hogy azonnal magamhoz tértem.

A kérdésem az hogy miért láttam szivárvány fényben mindent? És ez a nap és holdsarló szimbólum érdekelne, hogy mi lehet a köze a kettőnek egymáshoz? Köszönöm, ha segítesz megértenem!



2023. szept. 29. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen!
2023. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Huhh azért a többi is érdekes vám csak a szivárvány fény de erre inkább alszok egyet. Csak azért írok hogy ne felejcsem el!

A nap és a Hold az nem nagy kérdés de a rá épülő sztori az már az.

2023. szept. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de jó neked! én csak bomladozó múmiákról álmodtam.
2023. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!