Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég fura álmom volt, mi a...

Elég fura álmom volt, mi a jelentése? (a szimbólumoké)

Figyelt kérdés

tudom hogy hosszú, annak is örülök ha csak az egyikre válaszoltok


először egy vidámparkban voltam amiben volt egy domb, fűvel és pitypanggal. jöttek szőke kislányok, leszedték őket, aztán eladták. elég kevés forgó volt, és vagy nem tudtam felszállni rájuk mert túl gyorsak voltak, vagy lerepültek a darabjaik és eltaláltak valakit. be van gipszelve a kezem,és álmomban ez lejött róla,és ezért el kellett menni az orvoshoz. amikor odaértam,mindig elfelejtettem elvinni valamimet. az orvosnál nagyon sok ajtó volt, és véletlenül többször is rossz ajtón mentem be, ami egy zsákutca volt (egy másik orvos rendelője).


aztán helyszínváltás. egy szobában vagyokm a barátaimmal. a szüleim, akik nem azok akik a való életben, kint dolgoznak meg főznek. valaki azt mondja hogy van egy jóslat, ami szerint két ember meg fog halni miután bejön az álombeli nővérem és egy férfi. bejönnek,előtte felszálltam és elbújtam,és kést szúrok mindkettőjükbe. aztán kirepülök. kint van az anyukám meg apukám,próbálok menekülni előlük, mielőtt megtudják hogy mit tettem. az apukám éppen metszi a szőlőt. nagyon hosszú az út a kijáratig,nem akar engedni az anyukám.amikor odaérek a kijárathoz átváltozik kutyává,és elém kerül,és nem enged ki. megtorpanok, de annyira el akarok menni hogy inkább engedem hogy belémharapjon és ugy megyek tovább. aztán még jönnek kutyák,mindegyik belémharap és marcangol de megyek tovább. aztán odaérünk egy hídhoz. az aki az előbb mondta hogy ketten meg fognak halni,azt mondja hogy dobjam bele a kutyát aki az anyukám a vízbe. de nem tettem.


2011. jún. 21. 11:30
 1/4 anonim válasza:
te jó ég te aztán mélyen aludtál :D
2011. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 21. 18:22
 3/4 lullaby0622 válasza:
Talán sokan bántottak barátaid, családodban valaki. De anyukádat nem bántanád soha. Inkább Neked legyen bajod, mint Neki. Mivel hagytad, hogy "megharapjon". És feledékeny is vagy:) De ezek csak tippek. Na?:)
2011. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát,van benne valami :) köszi
2011. jún. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!