Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez a álom ? Egy lányról

Miért van ez a álom ? Egy lányról

Figyelt kérdés

Az egész vissza megy teljesen kb óvoda kiscsoportig ahol megismert végig együtt jártunk ovi és tisztán emlékszem minden fontosabb pillanatra aztán egy suliba jártunk és ott is tisztán emlékszem mindenre

És most már itt vagyok 22 éves de még a mai napig nem tudtam elfelejteni rendszeresen vannak róla álmaim

Óvodába és iskolában nagyon jó kapcsolatba voltunk sajnos most megszűnt a jó kapcsolat

Az álmok pedig mindig arról szólnak hogy együtt vagy

Már akkor kiválasztotta volna magamnak ?



#álom #lány #szerelem #Álom Fejtő
2023. okt. 11. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak azt mutatja, hogy nincs más, és az agyad szórakozik veled.


Ha szükséged van párkapcsolatra, akkor tegyél érte. A magány fog üldözni leginkább, annak a jele ez az álom. Szóval előre lenne érdemes menekülni.

2023. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az alom az évekota folyik és hogy szükségem lenne párkapcsolatra ? Volt már egy pár de egyik se tartot sokáig nem volt az egyik se hosszú ideü nem éreztem egyiknél se hogy össze illenék
2023. okt. 11. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos lenne kapcsolatba kerülnöd vele!
2023. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3ik miért lenne fontos ?
2023. okt. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!