Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtéshez értők! Tojásokka...

Álomfejtéshez értők! Tojásokkal álmodtam, azok közül 3 jó nagy volt, nem tyúktojás méretű. A 3 nagy tojás kicsit törött volt. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy álmoskönyv szerint egész jót jelent. Ti hogy érzitek?

2023. okt. 30. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Én inkább rossz, bajlós jeleket olvasok ki belőle. A törött tojás agressziót, harcot sugall, a három tojás három személy talán? Putyin, Zelenszkij és Biden?


Vagy csupán egy újabb harcos a sorban... egy harcos csirke?

2023. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Azta, álmodtál egy tojásról és a jelentését akarod tudni? Ha nekem lenne ennyi időm ezeken agyalni...
2023. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is rossz omen. A test-lelwk-szellem harmasod mind meg fog repedni... sulyos betegseg, eletvalsag var rad!
2023. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.


Ezt olvastam:


"Tojás

Az élet, a termékenység egyik szimbóluma. A saját termékenységgel foglalkozás, lehet fizikai vagy szellemi. Egy bekövetkező csoda, az élet titka. Mindig ígéretes jel. Talmud: Ha álomban tojást lát, kérdése még megválaszolatlan. Ha összetöri, kérése teljesül. Gabdorrahman: Ismeretlen tojás: szép nő."

2023. okt. 30. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Rövidesen tojni fogsz. Készülj !
2023. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fy.
2023. okt. 31. 13:04
 7/8 Weirby ***** válasza:
100%

Az álmok valóban mély jelentéssel bírnak és az univerzum módja, hogy kommunikáljon velünk. A tojások gyakran a termékenységet, az új kezdeteket, és a lehetőségeket szimbolizálják. Ha három nagy tojást látsz, ami kicsit törött, ez azt sugallhatja, hogy hamarosan új lehetőségek bukkannak fel az életedben, de ezek nem lesznek tökéletesek. Talán van valami, ami az utadba áll, vagy talán van valami, amit meg kell javítanod, mielőtt kihasználhatnád ezeket az új lehetőségeket.


Egy alkalommal én is álmodtam tojásokról, de azok mindenféle színben pompáztak. Amikor felébredtem, rájöttem, hogy az álmom azt jelenti, hogy sok különböző lehetőség van előttem, de nekem kell eldöntenem, melyik úton induljak el.

2023. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2023. okt. 31. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!