Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha tudatosan álmodok és nem...

Ha tudatosan álmodok és nem szeretnék felébredni akkor ( tudom hogy meló.előtt aludnom kell), mit kell tennem az álomban?

Figyelt kérdés
Ha álomban egy pontra nézünk, felébredünk: Van arra mód hogy ez ne történjen meg?

#álmodás #ébredés megakadályozása
nov. 12. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mindennek a tudatosság az alapja, a kérdés hogy meddig és mennyire tudatos.

A tudat kioltódik, ha nem elég felkészült és érett a lélek a szembesülésre.

nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Karmát, éber álmot, felismeréseket ugyanígy látod meg, a tudat éberségétől függ.
nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne nezz egy pontra

Folyamatosan mozogj, fogdoss meg tárgyakat

nov. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LeonScottKennedy ***** válasza:

#1 #2


Na igen kérdező, ilyen halandzsákat kapsz, amiért ezotériába írtad a kérdést. Ilyesmit inkább tudományba érdemes, ha érdemi választ akarsz. Egyébként, ha kezdő tudatos álmodó vagy, akkor a rövid szekciók általánosak, mivel mint minden skillt a való életben, a tudatos álmodást is gyakorlattal tudod fejleszteni. Amikor tudatossá válsz, a legfontosabb általában az, hogy maradj nyugodt, mert túl sok izgatottságtól felébredsz. Illetve ha úgy érzed, hogy destabilizálódik az álom, akkor egy-két ajánlás az, hogy dörzsöld össze a kezeid, vagy kezdj el forgolódni. A tudatos álom meghosszabbításának egy módja lehet az, hogy interaktálsz a környezettel, pl. érezd az anyagok textúráját, beszélgess egy karakterrel, ha van, vagy csinálj valamiféle aktivitást, ami illik az álom kontextusához. Ha jó akarsz lenni tudatos álmodásban, akkor csak annyit érdemes tudni, hogy a gyakorlat teszi a mestert. Magadnak kell kiismerned, hogy számodra mi működik jól.

nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nektek mi segített kitartani mondjuk a valóságteszteknél?

Többször nekifogtam, csak túl korán feladtam, és csak néhány tudatos álombeli pillanatig jutottam.

nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem valóságtesztelek

Éber tudattal megyek álomba

nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!