Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostansàg érdekes álmaim...

Mostansàg érdekes álmaim vannak, leginkább arról hogy tehetetlen vagyok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Múltkor azt álmodtam, hogy feküdtem egy àgyon, néztem a plafont, majd amikor felakartam kelni, mentem két lépést, egy ilyen szédülést éreztem, nagyon erősen forgott a kép és újból a plafont láttam, majd megint megpróbáltam felkelni, és megint ugyanez, aztán elkezdtem futni, de akkor is ugyanez történt, majd az ágyon fekve a kezeimre néztem és csak egy csonkot láttam, a kezem többi részét pedig csak energiaként láttam, ettől hietetlenül kétségbe estem, majd megint megpróbáltam felébredni, de ugyanez történt, aztán nem keltem fel, megnyugodtam és nagyon nagyon erősen néztem a plafont és felébredtem a valóságban, de még a valóságban is ilyen cirkásan láttam mindent pár másodpercig. A következő álmom pedig az volt, hogy felmentem az emeletre a házunkban, majd igazából hatalmas félelemérzet kapott el, mintha menekülnöm kellett volna, de ekkor nem tudtam mozogni, próbáltam emelni a testrészeimet, de nem tudtam a kilincsre tenni, mintha mindenem olyan nehéz lett volna, aztán ordítottam, de csak egy hangosabb suttogás jött ki a torkomon, majd megint ordítottam de akkor már hang sem volt, hiába próbálkoztam újból, aztán felébredtem. A közös mindkét álomban az volt hogy mindkettőben azt próbáltam kiabàlni hogy anya, az első álmomban tudtam kiabálni, de senki sem a halott, a másodikat pedig leírtam.
2023. nov. 15. 01:48
1 2
 1/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nehéz haladás, súlyérzet, hangtalanság ezek tipikus álom jellemzők. Semmi különös nincs bennük, mindenkinek vannak ilyen álmaik egy bizonyos korszakban, de aztán elritkulnak.
2023. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Stresszelsz, szorongsz a változásoktól és elvesztetted a kontrolt vagy a hatalmat valami felett az életben.

Biztonságra, vigaszra vagy támogatásra vágysz.

2023. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amatőr szintű testelhagyás.
2023. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as, hogy kell ezt értenem?
2023. nov. 16. 23:57
 5/12 LeonScottKennedy ***** válasza:

4#


Sehogy, a 3-mas egy idióta.

2023. nov. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Az idióta te vagy!

2023. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alvásparalizis vagy asztrálprojekció, ha nem nagyon történt még veled, akkor azokat néha ilyen tapasztalatként élhetjük meg. Könnyű a kettőt össze is téveszteni.
2023. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LeonScottKennedy ***** válasza:

#7


1: Az alvásparalízis egyáltalán nem ilyen, nehéz összetéveszteni egy álommal.

2: Asztrálprojekció nem létezik az ezós idióták képzeletén kívül.

2023. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És majd pont a szkeptikus idióták fogják megmondani...

🤣🤣🤣🤣🦧

2023. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LeonScottKennedy ***** válasza:

#9


Tudod, a szkepticizmus a hiszékenység ellentéte. Azt jelenti, hogy nem hiszünk el valamit, amire nincs jó ok elhinni. Az, hogy számodra a szkepticizmus pejoratív, mindent elmond az intellektusodról.

2023. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!