Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban 3 kutya támadott meg...

Bugakula kérdése:

Álmomban 3 kutya támadott meg nagyon tehetetlen voltam, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban 3 kutya támadott meg, régebben is álmodtam ilyeneket, hogy kutya tamad meg de mindig legyőztem őket, de most nem tudtam... Tehetetlen voltam..

Sétaltam este mezitláb es hirtelen üvegszilánkok voltak a földön amitől nehezen tudtam lépkedni amikor 3 kutya megjelent előttem egy kis kutya amelyk megharapta a lábamat majd 2 kutya amelykek távolabb voltak, ell akartam szaladni de az üvegszilankok miatt nem tudtam, a másik két kutya utanam szaladt az egyik a karomba harapott a masik a legnagyobb a bordamba harapott es azon pillanatban felebredtem, nagyon tehetetlen voltam ezúttal... Ez mit jelenthet... Az elmúllandó hetekben nagyon letört vagyok, neha talpra állok önambició miatt de valahogy csak kapom a pofonokat az élettől jobbról s barról.. Előre is megköszönném válaszadóknak!



2018. nov. 26. 11:10
 1/3 anonim válasza:
Simán lehet attól, amit írtál. Az álomban tulajdonképpen egy szorult helyzet jelenik meg, amiben tehetetlen vagy. Ha ezt én álmodtam volna, azt szűrném le, hogy azért vagyok tehetetlen az álomban, mert nincs rajtam cipő. Kéne felhúzni egyet. A valóságban valamit másképp kéne csinálni, valami új dolgot behozni, hogy jobban legyél, esetleg megnézni, mi van a tehetetlenség mögött, ami lehetővé teszi, hogy csak kapd a pofonokat.
2018. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmod az életedben történteket próbálja feldolgozni.

Én egy időben azt álmodtam sorozatosan, hogy kutyák üldöznek, és alig tudok meglógni. A családomban lévő konfliktusok jelentek meg így, amint rájöttem, és elkezdtem feldolgozni, és jobban kiállni magamért, megszűntek ezek az álmok.

2018. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Azt, hogy sok volt a vacsora.
2018. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!