Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítséget kért tőlem, de...

Segítséget kért tőlem, de tehetetlen voltam. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, lassan már három éve ismerem, interneten keresztül beszélgetek vele. Még soha nem találkoztunk, nagyon messze lakunk egymástól. Szinte minden gondolatomat megosztom vele, nagyon kedves barátom (ha lehet ilyet egy olyan emberre mondani, akivel még sosem találkoztam) egyik nap vele álmodtam. Egy erdőben voltam, köd volt mindenhol, és mintha alulról lett volna megvilágítva az egész hely. A fiú az egyik fa törzsének támaszkodott, és az arcába temette a kezét, úgy zokogott. Én a nevét hadartam folyamatosan, meg olyanokat, hogy "kérlek, nyugodj meg.. minden rendben lesz.." Ő pedig kerülte a tekintetemet és ara kért, hogy segítsek neki kijutni az erdőből mert eltévedt. Abban a pillanatban kényszer tört rám hogy megöleljem és vigasztaljam, de alig két méterre tőle megakadtam. Valami nem engedett. Csak figyeltük egymást, végül én kezdtem el sírni, ő ijedten megindult felém, és mire odaért volna, új helyszínen találtam magam, de ő már nem volt ott.. Véleményeket, és ötleteket szeretnék hallani, hogy ez mire utalhat? :/ (17L)

2012. dec. 14. 19:26
 1/4 Pali1977 ***** válasza:
Talán te szeretnél tőle többet, de a távolság miatt nem mersz belevágni. Beszélgetéseitek során volt szó róla (vagy akár utalás), hogy mi lenne, ha ti ketten összejönnétek?
2012. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erről többször is szó esett. De mindig ott lyukadtunk ki, hogy annak ellenére hogy mindent elmondunk egymásnak még nem ismerjük eléggé a másikat egészen addig amíg nem találkozunk, és ha érez is valaki többet mint barátság, az nem lehet igazi. De egyre többször hangzik el, hogy "távol", ezzel magyarázunk meg mindent.
2012. dec. 14. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzatok, legalább élőben is megismeritek a másikat.:-)
2012. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék találkozni vele, de ez egyelőre nem megoldható. (mint már írtam, nagyon messze lakunk egymástól)
2012. dec. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!