Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy volt egy férfi az álmomban de nem tudom ki volt az, már nem emlékszem rá.

Álmomban ez a férfi fogdosott és nem is tudom, hogy írjam le, hogy ne nevessenek ki de az egyik kezével jobban mondva az ujjaival a hüvelyemet mintha feszítette volna szét. De annyira fájt és éreztem is azt a fájdalmat, hogy sírtam és nem mertem mozogni mert egyre jobban fájt és könyörögtem neki, hogy hagyja abba de csak élvezte, hogy nekem fáj. Mosolygott.

Felkeltem és éreztem még akkor is a fájdalmat, de nem annyira mint álmomban. Próbáltam vissza aludni de mindig kinyitottam a szemem,hogy fáj.

Nem tudom, hogy valóban fájt e, mivel előtte nem volt együttlétem se, fel se vagyok fázva, pisiltem is mielőtt elaludtam.. úgyhogy nem tudom mitől volt ez. Szerintetek?



nov. 22. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki más irányítja az életed.
nov. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alvás előtt gondolj valakire, aki megvéd és átölel, próbáld hívni és kérd is Tőle, hogy védjen meg ettől a férfitől, és akit hívsz, az bánjon Veled rendesen, védelmezzen és tegyen boldoggá.

Tényleg csináld meg és szebb álmaid lesznek.

És higgy abban, akit hívsz, és védjen meg.

nov. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeonScottKennedy ***** válasza:

Nekem ez egy tipikus tevékenységtorzításnak tűnik. Gondolom maszturbálni szoktál, és valamilyen szinten vágysz is a sexre, az agyad meg teszi amit az agy tesz, összemos mindent. Ja, és ha a valóságban tényleg fájt a nemi szerved, az nem normális, az álomból nem jön át fájdalom a valóságba, hanem éppen fordítva történik. Az agyad racionalizálni próbálta a fájdalmat álmodban, azért a kissé erőszakos jelenet. Alvásparalízisben is hasonló történik, nehezebben lélegzel, mert bénultak az izmaid, az agyad pedig próbálja magyarázni azzal, hogy a sötét alak rajtad ül, mellkasodra teszi a kezét, ilyesmik. Ez az álmokban is működik. Tehát azt javasolnám, hogy vedd komolyan a fájdalmat, főleg akkor, ha visszatérő, és menj nőgyógyászhoz.


#2


Látom itt is pont annyira haszontalanok a válaszaid, mint a másik kérdésnél. Nem, az nem fog működni. Max tudatos álmodás esetén működne, de ahhoz meg sok gyakorlat kell, hogy olyan szinten befolyásolni tudja az álmait. A rémálom az rémálom lesz, az agyad pont leszarja, hogy milyen szépekre gondoltál lefekvés előtt.

nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3

A 2.válaszoó anonim. Honnan veszed ilyen biztosra, hogy a másik kérdésnél ő válaszolt?

nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra emlékszel, hogy mosolygott. Akkor csak emlékszel valamennyire a kinézetére, nem? Csak azért lennék kíváncsi, mert volt egy nagyon hasonló álmom régebben.

Talán valamiféle spirituális tamadás lehet ez.

nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Annyira emlékszem csak, hogy félmeztelen volt, izmos volt a haja sötét volt és a szájára ahogy mosolyog miközben csinálja. De magára az arcára nem emlékszem, a szeme se jut eszembe se az orra.

nov. 23. 01:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Amennyire emlékszel belőle, az úgy látom, kb egyezik azzal, akivel nekem volt hasonló tapasztalatom. Bár az enyém nem igazán volt álom, inkább alvásparalizis lehetett, de abban meg az a bökkenő, hogy olyan pózban ébredten, amiben képtelenség lenne aludni. Az ágyon térdeltem, a támlájába kapaszkodva . Pontosan aban a helyzetben, ahogyan az álom jelenet abbamaradt.

Na de nem részletezem most, mert hosszú és bonyolult történet.

Félmeztelen volt. Izmos, de nem az a kigyúrt három ajtós szekrény inkább modell alkatú. Tökéletes volt az alakja, az arca is. Kicsit szögletes arc, álom szép kék szemek, de teljes mértékben érzelemmentes, kifejezéstelen, hideg tekintet, szép vonalú, érzéki ajkak. A haja vállig érő volt,sima, fekete. De ahogy írtad mit csinált és hogyan, stb, az megegyezik. De nekem nem az volt az érzésem, hogy fájdalmat akarna okozna, inkább ellenkezőleg. A remisztő az volt benne, hogy rájöttem, teljesen belém lát és gondolatilag valahogy manipulál, testileg, lelkileg.

Eléggé össze kellett szednem az akaraterőm, hogy kijöjjek abból az élményből. Én nem éreztem fájdalmat utána, csak rendkívüli kimerültséget meg éreztem a jelenlétét. Mintha nem látható formában még ott figyelne valahol. Kapcsoltam egy lámpát és azon nyomban el is aludtam. Reggel arra ébredtem, hogy le vagyok bénulva (alvásparaizis) ő mögöttem van, és a nyakamat a karjával átölelve, fojtogat.

Röviden ennyi, csak a lényeget akartam most leírni. Nem tudom kik vagy mik lehetnek ezek, de szerintem nem csak egyszerű álomalakok.

nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3 #2-es vagyok.

Azt se tudom miről beszélsz, de jól van, Én teljesen másra gondoltam itt am is, amiért Én ezt mondtam Neki.

nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Az igen, még a tiéd keményebb volt mint az enyém és ijesztő is ráadásul.

Én is úgy gondolom ahogyan te, szerintem se egyszerű álomalakok...kíváncsi lennék miért történik ez.

nov. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!