Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok többször a volt...

Miért álmodok többször a volt főnökömmel aki miatt otthagytam az előző munkahelyem?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a régi munkahelyemen dolgozni amíg nem jött egy új vezető, akinek álszent képmutatásait és manipulációit nem tudtam elfogadni és eljöttem onnan. Az új munkahelyem nagyon jó, de mégis van egy visszatérő álmom, újra ott dolgozom és ő a főnök, álmomban csodálkozok, hogy mit tettem, miért jöttem vissza. Miért lehet ez?
2023. nov. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok traumát okozott.

A munkádat szeretted, a munkád után vágysz, nem a bántalmazó után.

2023. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De egy egy ilyen álom egy rémálom számomra, pedig azt gondolom, lezártam a múltat és nem szeretném ha ez a személy megjelenne álmomban és mégis megtörténik újra és újra. Tehetek valamit azért, hogy ne álmodjak vele többet?
2023. nov. 22. 21:13
 3/9 anonim válasza:
4%
Mer rá iz gul tá. tecik néked visza vágyoll
2023. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Basszus nem gerjedek a saját nememre!!!

Nem igaz, hogy még ebben a témakörben is trollkodnak!

2023. nov. 22. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Leszbikus vagy?
2023. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
Megátkozott.
2023. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Durva, hogy random emberek az alkalmazottakat tramutaizálni képesek...


Az még durvább, hogy ilyenkor az alkalmazott jön el, mert a többieknek nincs annyi eszük, hogy összefogva elküldessék a romlott selejtet.

2023. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos vágysz vissza a munkahelyedre, es vannak kibeszéletlen dolgok a fönökkel.

Sajnalom !

2023. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert traumatizált, vagy még nem dolgoztad fel. Régi munkahelyekkel amúgy én is szoktam álmodni, sőt még iskolákkal is.
nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!