Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Utalhat ez az álom halálra?

Utalhat ez az álom halálra?

Figyelt kérdés
Egy hete azt álmodtam, hogy ruhaboltban voltam, és egy zöld rugdalózóból (gyerekruhából, annak ellenére hogy nincs gyerekem) fekete-fehér fényképek jöttek ki. A fényképeken számomra ismeretlen emberek voltak, viszont mindegyik fotó egy partin készült, hiszen az emberek rajta sörös poharakat fogtak. Eltelt egy hét, a nagynéném pedig ma halt meg. Kíméljenek a trollok, nem érdekelnek a hülyék:)

nov. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Inkább gyerekkori emlekeidre utalhat, vagy hogy azokat kicsit 'idegenként'éled meg mintha nem te lettel volna, vagy nem is emlelszel rajuk annyira (de tudat alatt megis megvan valamennyire)

nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég jó a fantáziám, de semmilyen összefüggést nem látok a két dolog között.
nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A fényképek inkább valamilyen nosztalgikus érzésekre, emlékekre utalnak.
nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!