Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez utalhat szellem jelenlétére?

Ez utalhat szellem jelenlétére?

Figyelt kérdés
A mai álmomban egy erdőben voltam, anyukámmal és volt rajta egy fekete szögletes nyaklánc, és ahogy sétáltunk találtunk egy kisbabát eldobva, nagyob fázott és hideg is volt, a keze és a lába is már zöldes volt, felvettük, és nem emlékszem már, de valahova el akartuk menekíteni. Amikor reggel elmeséltem anyukámnak ezt az álmot, mondta, hogy egy hete ő is folyamatosan rosszakat álmod, a legutóbbi álmában ő is talált egy kisbabát, akkor is csak ketten voltunk ott abban az álomban, és hogy álmodott olyat is, hogy egy fekete hajú és szemű nő ad rá egy fekete szögletes nyakláncot, és könyörögtem neki, hogy vegye le, de nem vette le. Ez a lánc volt rajta az álmomban is. Amikor mentem ki este WC-re, akkor ahogy nyitottam ki az ajtót, mintha láttam volna egy alakot, és amint odanéztem, halványodott. Napközbeni random rám jön egy olyan érzés, hogy a nyakamtól a gerincemig hideg futkos, és miközben az álmomat meséltem, akkor is folyamatosan olyan érzésem volt, mintha valaki fogná a nyakamat

2023. szept. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen, előfordulhat. De az is lehet, hogy az álom következménye és nincs ott semmi szellem. Utóbbi valószínűbb
2023. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%

1. Válaszolóhoz csatlakoznék:

Valószínű hogy csak beképzelted

2023. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Bármi is az vagy nem, ha nem adsz neki figyelmet, akkor nem adsz neki energiát a folytatáshoz.
2023. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Figyeld a szagokat.
2023. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!