Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban beszélek egy régi ismerősöm kisöccsével (de a valóságban húga van) telefonon, hogy találkozhassak az ismerősömmel, de amikor kijön fogadni, akkor Michele Morrone egy puskával a kezében?

Figyelt kérdés

Már amúgy rég nem találkoztunk. Néha éreztem azt, hogy rám akar mozdulni vagy utal ilyesmire, de mindig más nevét mondta az álmában, amikor együtt aludtunk, így nem hiszem bejöttem neki valaha is.

Meg nem is nagyon gondoltam úgy rá soha.



nov. 27. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre egyedül te jöhetsz rá, hogy a te tudatalattidban mit jelentenek ezek a szimbólumok. Érdemes álomnaplót vezetni, és akkor könnyebben össze lehet rakni ezeket.
nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy ringlószilvákat hordjál be lépcsőházakba azzal a céllal, hogy ott széttapossad őket, mert én már egyre gyakrabban!
nov. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!